Každa rada dobra

Príspevok v téme: Každa rada dobra
Pavolo

Mám 23 rokov 17. marca v nafajčenom stave (canabis ) som si myslel ze som dostal srdcovu zastavu . Fajcil som pol roka uz nefajčim od vtedy . Sedel som na gauči s kamaratmi a naraz to na mna prišlo ...mysleli si ze to mam zo stavu ze si mam ist lahnut no snazil som sa to rozchodit ...naraz ma pichlo aj v hlave ..vsetko sa to deje v zahranici som v severnom irsku zdravotnictvo tu je katastrofa na pohotovosti som čakal od pol noci do pol 10 rana kym ma osetril lekar medzi tym mi vzali krv a cekli srdce nejakym pristrojom....doteraz ma bolia ta cicka a hlava tiez doktor mi vravel ze mam zapal podhrudnice hlava ma bolela tiez ale riesil som ju dodatočne to mi vraveli ze mam sinusitidu..bol som 3x na pohotovosti od vtedy a 2x u obvodneho lekara..dali mi uz asi 3 ci 4 druhy antibiotik...je mi stale tak ako mi bolo ...sem tam lepšie sem tam horšie....myslim si ze si to aj sam privolavam casto ked niekto je negativny alebo mi niečo zle povie tak ma začne palit pri srdci ako sa mi stal ten uraz a potom ma zviera v hrudi (pocit uzkosti) ...vlastne cele dni som pesimista by som povedal čo som nikdy nebol nikdy som sa tak nehral s myslou ako cez tuto marodku ...stale mi ju len predlzuju...vkuse som doma uz mi asi aj z toho harasi zvykol som cvicit praca vkuse ludia ..teraz styri steny...bezne počuvam ludi jednym uchom dnu druhym von...a v hlave mi ide somarina ...uz mi take halusky chodia ze pojdem do prace čo ked sa mi to vrati a hocičo ...fakt neviem či to je namyslanie alebo čo ...vlastne si myslim ze to je z tej sinusitidy (zapal dutin) vraj moze z toho booliet hlava aj mesiac aj viac ...hnusny pocit v priebehu celeho dna...problem zo spankom tiez...cervene oči mam...ak mate nejaku radu prosim von s nou...popripade otazky

Pavolo

naposledy mi na pohotovosti robili znova CT hrude aj krvne testy vsetko mam vraj regulerne doktorka na mna pozerala ako na debila a mna to stale boli tak ja uz neviem...