Problematická pleť - akne

Micccka

nepotrebujem ani HAK, ani nic, brat dlhodobo HAK som nechcela, toto ma dalo doporiadku za pomerne kratky cas a netrpim psychicky.

Micccka

ja som skusala vsetko mozne uz ma to nebavilo, stacil mi Roaccutane na 3 mesiace a uztri roky ziadne akne. Som zdrava ako ryba, krv supr,vsetko ok.

banditkaa

Ahojte mám 24 rokov, 4 roky som užívala hormonálnu antikoncepciu a pleť som mala takmer úplne v pohode, už 6 mesiacov ju však nepoužívam a pleť sa mi strašne zhoršuje vždy je mastná a vyhadzujú sa mi malé akné vyskúšala som už množstvo prípravkov ale nič nepomáha. nemá niekto dobrú radu

eo

Ahojte Dievcata
V prvo rade treba doklance cisti tvat/NIE KEFKAMI/skuste roztok GSE a vody,Alebo Jabcny ocot a voda ,/Voda Destilova.Nachtat usnut.
V lete piling nie je vhodny!Ak su vyrasky velmi zale skuste davat Calendulu.
Vela stastie

delphia

panabeka len to nie! vsak to je silny mechanicky peelig a k tomu kazdy vecer? urcite nie a uz vonkoncom nie teraz ked je silne slnecne ziarenie. takto sa bezepcne dopracujes tak jedine k pigment. skvrnam

iii

kúpte si v drogérii takú kefku pre deti a detské mydlo a tým si každý večer čistite tvár....namocte kefku do vody a naneste na ňu mydlo a asi tak 3 minúty si krúživými pohybmi čistite tvar...

kucierka

mimi kto je rng a damian??:D.ok ako povies urobim to tak.pouzivam kozmetiku...bez make upu by som von nevysla..nemozem si to s mojou pletou dovolit...a to ma stve pretoze prichadza leto a cez leto make up nosit nebudem moct..pouzivam make up max factor lastinf performance..ale skusila som pred tym aj ine.a plet si cistim uz len mydlom.kedysi som pouzivala rozne vodicky peny a gely...teraz uz len mydlo a zynerit

Mimi323

Miska, nemala som túto diagnozu. Mala som len rozšírené akné.
Nehovor jej hneď, že zineryt nechceš, počkaj, čo povie ona na tvoju pleť, a čo ti dá, keĎ TI ZNOVA Dá zineryt, tak jej povedz, nech ti dá niečo iní, prípadne ju zmeň. Ale už by ti zineryt nemala dať.
A používaš aj nejakú kozmetiku?
Ja by som tvoj problém liečila z vnútra. Skus popozerať, čo radí RNG a Damian.

miska

mimi,ved teraz sa tam v pondelok chystam a poviem jej ze tretie balenie uz nechcem...nech mi predpise nieco ine.a mozem sa spytat ci si mala alebo mas diagnozu conglobata?