13 dňová diéta začiatok 9.4.2014

patriciaaa

Ahojte. Heni, podľa mňa sa nevzdávaj. Aspoň si stále v diétnej nálade :-) Jeden deň sa zatni a povedz si, že teraz to dáš. Ja si robím večer misky do chladničky. Aj si to odvážim. Keď doma varím, snažím sa jedlo podľa možnosti rýchlejšie upratať z očí. Udržujem kuchyňu stále v poriadku. :-) U mňa zabralo vynechanie pečiva, chrumkavý chlebík a rožteky - to bolo moje. Táto strava mi úplne vyhovuje. Niekedy mám chuť na sladké, to si dám malú lyžičku medu do kafe, alebo použijem stéviu. Aj keď mne smrdí. Čipsy a takéto veci nejem vôbec. Cvičím doma, ale ráno. Privstanem si hodinu a dám pilates. Nie každý deň, tak tri krát v týždni. Snažím sa byť v pohode, lebo som zvykla jedávať v strese alebo od únavy. Ale keď vidím výsledky, tak v pohodke som :-)

Henii

patricia super, tolko som aj ja chcela schudnut a odvtedy co som zacala tu pisat, som porusila kazdy den, takze som nic neschudla :):( no takze ti zavidim :)

u mna len drasticka dieta zabera, ziadne take ako zdravo sa stravovat. zdravo som sa stravovala, a este som aj priberala. Musim vzdy zmenit mnozstvo jedla a prave diety to umoznuju, a ked jem 5krat denne male porcie, tak co su to male porcie? a ked su uz velmi male porcie, tak vlastne dietujem :)

strava

DIEVCATA ja Vas sledujem ,no vy tu dietu mate na 13 a viaaaac dni ,ale nevadi,
Patriciaa na teba som bola zvedava ,lebo merias tolko ,ako ja no zacala si od 25.4 to mas uz dnes 18 den dole 4 kg tak fajn este to kilecko a pristalo by ti mat aj menej kil pod 70kg by bolo fajn skus sa len zdravsie stravovat a troska pocvicit .
Dieta je dievcata dobra na nastartovanie organizmu ,ked sme zvyknute sa prejedat ,ale potom sa uz treba len zdravo stravovat a sportovat a to vsetko dlhodobo ,lebo inac kila pridu naspat a co este aj naviac naberiete .
Tak Vam prajem uspesne zhadzovanie kileciek .

patriciaaa

Ahojt kocky. Nemohla som pisat, ale strazim sa :-) celkovo to ide, az na dva obedy v praci, ktorym sa nedalo vyhnut. Ja mam rada pilates, mam cd. Super to popretahuje telo. Tento tyzden som mala toho vela a cas na cvicenie som nemala. Ale mam 4 kg dolu. Teraz sa vazit ale nebudem, lebo mam mat svoje dni a to mam aj o 2 kg viac :-( a strasne chute na sladke. Tak sa drzme a kilecka dolu :-) ;-) peknu nedelu.

Henii

ahoj tanaxxx, ja viem prepac nepisala som tu, ale ja som na to myslela kazdy den :) aj ked nenapisem, nejaky cas, ja sem stale pridem potom a napisem :)

ja velmi vela sportujem, lebo sa sem tam "prejem" tak to idem vycvicit :) beham, bicyklujem, posilujem.co nie je dobre, lebo som velmi hladna potom.

ako sa ti dari? vydrzala si drzat dietu?

tanaxxx

ahoj Heniiii :):):)
vitaj naspat v klube chudnucich :D
Ja konkretne pri tejto diete velmi necvicim, lebo nemam na to dost sily. Inak ten clovek, ktory tuto 13 dnovu mliecnu dietu navrhol (tusim to bol doktor), tak on ju navrhol pre takych, co lezia na lozku a nemozu sa hybat.
Ale chcela by som sa prinutit zacat cvicit aspon doma (brusaky, drepy, kliky pred telkou). Stiahla som si aj celkom dobre appky do ipadu, len som leniva zacat sa hybat :/

Henii

Ahojte, dlhsie som nepisala nedarilo sa mi nejak pokracovat v chudnuti, tak predsa nebudem tu pisat ako sa mi nedari :)

no super ze tolke z vas vydrzite drzat dietu, velmi to motivuje, ze vsetky ju vydrzite drzat a vtedy chcem aj ja vydrzat :)

chcela som sa vas opytat sportujete? lebo ked sportujem som velmi hladna, ale vaha ide rychlejsie dole asi :)

tanaxxx

Som rada, ze je nas viac, co chudneme pomocou tejto super dietky :)

Patricia, Vall8 --> tesim sa na vase fotky :)
Slafff77 --> viem, ze pisem neskoro, ale verim, ze si napriek tym ranajkam pokracovala v mliekovom dni. Ten pocit, ktory budes mat zajtra rano je neopisatelny! Klesne ti brusko ihned, budes mat aj o kilo menej :)
Zuzunku --> s tym plnotucnym mliekom to robim rovnako!!! nizkotucne mi nechuti :)

Zuzunku

Ahojteee

Tak aj ja sa pridavam, dnes mam prvy mliecny den. No kedze mame doma plnotucne mlieko, dala som si len 200 ml..
Dufam, ze to vydrzim. Premyslam, ci by ublizila tejto diete zeleninkova polievka. Uplne obycajna, bez zaprasiek a podobnych blbosti.. :)
Hor sa do chudnutia :D som zvedava, kolko schudnem.. Mam 162 cm a 64 kg :(

Slafff77

potrebujem pomôcť.
ráno som mala jogurt (dráčik) plus malý chleba s maslom a malý pohár mlieka.
keď som sa dostala na internet našla som náhodou
13 dnovú dietu.
chcela by som snou hneď začať..da sa?
že až do večera budem piť mlieko s 3h odstupom?
nechcem čakať na zajtra baby da sa to ?
ďakujem pekne !