otazocka na prvy sex :)

hela25

Ahoj, nerob si tolko starosti, ja som mala so svojim partnerom uz x-krat sex a orgazmus som dosiahla len 2x. Ale to vobec nie je podstatne, aj ked ho nedosiahnem, vobec mi to nevadi. Sex je krasny aj bez toho. Mne nevadi, ked ho nemam. Hlavne som rada, ked ho ma partner. A po kazdom sexe mam krasny pocit bez ohladu na to, ako to dopadlo. takze neboj sa, aj ked nebude mat orgazmus, bude sa jej to pacit. A ked uz predtym sex mala, o to lepsie, lebo ju to aspon nebude boliet. Mna to pri prvom raze dost bolelo a preto bol prvy sex dost fiasko. ale vobec nas to neodradilo. potom to uz bolo lepsie.

zajik

veď presne o tom hovorím, keď niekoho lúbiš,tak je to milovanie neskutočne krásne....ale myslím celé milovanie, nielen orgazmus...a ak ho ona aj nedosiahne,aj tak bude mať z toho celého nádherný pocit..

zajik

a nerobte z toho takú tragédiu,keď sa ona prvý krát neurobí, ide predsa o to krásne milovanie,ten super pocit...nikde nie je napísané,že bez orgazmu to nestálo za nič...

nevzdelanec

este mi odpovedzte niekto na toto , v case ked je môj \"kamarat\" dead (ked som sa uz urobil) a chcem este pokracovat... tak co mam robit?

klopo

no... dufam, ze to dopadne dobre... lebo keby sa to prvy krat nevydarilo..tak... potom uz neviem... asi o to uz nebudem mat zaujem ani ja, ani moja baba :-(

kelso 5

No strasne je to individualne...ja som sa pri prvom sexe spravil po pol hodine a partnerka sa nespravila no bolo to prijemne aj pre nu takze spokojnost na obydvoch stranach,ale vzdy to mozes zachranit oralikom ak chces spokojnost na oboch stranach...no spravit sa spolocne je krasne...

klopo

som si cital tieto prispevky.. a som sa zhrozil.... TO JE PRAVDA,ZE SA BABA NEUROBI PRI PRVOM SEXE, KED JE PANNA ???????????????????????????? to mi ani nehovorte... :-((((( takze prakticky, prvy sex NEMOZE DOPADNUT DOBRE????? ja som este panic,ale uz asi dlho ne... a mam babu ktoru lubim velmi.. a ked sa nevydari prvy sex tak pochybujem ze budeme chciet dalsii.. zazit... :-((( (masturbujem uz asi piaty rok :-D a priemerne 2x za den.. niekedy aj viac... podla vas,ked masturbujem tak casto,tak vydrzim viac ako chalan co nemasturbuje...? alebo je to to iste???