Ako spoznam uprimnost?

Príspevok v téme: Ako spoznam uprimnost?
sedan

Mam 23 a spoznal som sa s jednou super devuskov 19 rocnou. Prejavovala mi sympatie a sme sa dohodli cez SMS na neurcitom stretnuti(ked bude mat cas). Ona sa uci na prijimacky na skolu na ktorej ja za rok koncim, este sme sa vsak nestretli. Chcem sa vas opytat, ako spoznam ze tie sympatie ktore mi prejavuje su uprimne,alebo sa chce so mnou len kamaratit, aby som jej pripadne pomahal v skole(cize cista vypocitavost)
(Ta devuska je velmi pekna a mila a ja niesom ziadny model ani don chuan a nikdy predtym o mna neprejavila zaujem takato kocka, ja som este nemal ziadny vztah)

sedan

a to bol ten bratranec do 35 sam? to musel mat tazky zivot:-(
Ja sa aj mozem tesit zo zivota, nemysliet na to,casto to tak aj robim ale ta radost zase raz vyprcha, vzdy sa najde dvovod kedy si spomeniem na to ze som sam. ci uz idem von medzi ludi kde vidim zalubene pary a podobne. A samota tlaci na mozog a robi z cloveka divocha uchylaka, sialenca nehodneho zit.
A pri tej devuske 19 rocnej ktoru tu spominam, nemyslel som na to ze som sam tesil som sa zo zivota, z toho ze mozem byt s nou, mal so moci otvorene ako mi vysielala signali, priznal som sa ze som sam, ale ze to preto ze som este nenasiel tu pravu. Vtedy ma velmi brala. a ked sme si aj pisali SMS bolo to fajn, aj na tom stratnuti sme sa doholi, ale prisiel zlom. takze tam mi uz nic nepomohlo, ani nemysliet na ze som sam ani tesit sa zo zivota, a ked ma zacala ignorovat ako keby vo mne cosi zomrelo, nadej na buducnost na lasku.
A internet neodsudzujem, uz som to skusil viackrat, spoznat a stretnut sa,ale vsetko dopadlo rovnako ako aj ked to nebolo cez internet.
Clovek ze ked to najmenej caka tak to pride, ano ja som najmenej cakal, na tej brigade a naozaj prislo to, prisla laska, ale len z mojej strany,z jej strany to bolo zrejme daco ine ked jej nerobilo problem prestat sa mi ozyvat:-((((

elablue

Sedan a co keby si skusil najst lasku na internete? Ja viem mnoho ludi je voci tomu skeptickych lebo sa clovek mozes sklamat ale tak vsetko treba skusit. Ja som tiez bola dlho sama a som neverila ze na nete by som mohla najst niekoho uprimneho bez pretvarky a podarilo sa.Teraz mam uz vyse roka pri sebe chlapca s ktorym sa velmi lubime a sme spolu stastni.Tak drzim palce a hlavne neklesaj na duchu, kazdy sa v zivote sklame a nie raz.Ale pamataj si ze cesta bez prekazok nikam nevedie.

Soraja

sedan myslim, ze kazdy ma sancu spoznat pravu lasku, otazka je uz len ci mas dobre otvorene oci a ci ju aj budes chciet vidiet. POznam vela ludi co svoju pravu lasku hladalo, moj bratranec ju nasiel prednedavnom v 35tich rokoch a ver tomu, stoji to za to. Viem, ze sa citis osamely,ale nepremyslaj nad tym velmi, nic nesil, lebo vysielas podvedome signaly do okolia negativne a ludia to vycitia, bud spokojny a stastny a tes sa ze raz ju stretnes:-)

sedan

Soraja ty mi tak optimisticky pises, ale ja sa skvor ani nenazdam a budem mat 40 rokov a budem stale sam a 40 rokov byt sam je celkom nanic pre tvora ktoreho zivot je zalozeny na spolocenskych hodnotach.
Prava laska neexistuje!
nie kazdemu na tejto planete je dopriate zazit lasku,tento svet neni spravodlivy a ani nikdy nebude

Soraja

sedan mne sa uz viac krat potvrdilo, ze vzdy lubime toho, kto si to najmenej zasluzi. Ale samozrejme, nie je to vzdy pravda,a le dost casto. Na to, aby si nasiel spravnu partnerku do zivota potrebujes cas. Predstav si , ze moji rodicia s azoznamili, ked mama mala 28 rokov a mna mala mamka v 30. Otec mal 33. Takze nic nie je stratene, nevesaj hlavu a rok je este dlha doba na to, aby si niekoho este nasiel. A dotycnej by som napisala sms, ze ta nema tahat za nos a ked nema zaujem sa s tebou stretnut tak nech to napise na rovinu. Netrap sa, uvidis, ani s anenazdas a pride nejaka slecinka, ktora bude stat za to

sedan

Ja sa uz nemam chut pozerat inam, budem teraz na dlhu dobu znechuteny zo vsetkeho toho zoznamovania sa a randenia. Za rok koncim skolu a kedze ma tu nic nedrzi, chcem vyuzit svoje vzdelanie a ist pomahat s cervenym krizom do krajim tretieho sveta. Aspon zabudnem na nevdacne slovenske dievcata. A svoje srdce plne lasky dam ludom ktory to viacej potrebuju.

kiri

sedan> vidno, ze si zabuchnuty ako dvere na sejfe, ale vsetko znaci o tom, ze Ta ma na haku. Netrap sa a poohliadni sa inam. Ja byt Tebou, este by som jej napisala, ze jej mlcanie je fakt duchaplne a ze uz na nu v buducnosti nebudes mat cas, tak, ako aj ona na Teba....nic nezdvorile, ale vyrazne.

sedan

No vsak ja som ju aj pozval na nezavezen stretnutie na pivko, a suhlasila, ale potom sa to dako zvrtlo. A nevesal by som hlavu keby to bolo prvy krat, co sa mi take daco stalo. Praveze lasku z jednej strany som uz zazil velmi vela krat, az mi je z toho tazko na dusi.

Soraja

sedan ja by som to na tvojom mieste nesilila, nechcem ti davat falosne nadeje,ale z toho co pises mam pocit, ze nema zaujem. Mal by si na nu zabudnut a nechat ju na pokoji. Ono laska z jednej strany je ta najhorsia vec na svete, ked ta nemiluje ten, koho milujes ty, ale myslim,ze kazdy z nas tym presiel. Ja som bola zalubena takto 6 rokov do chalaniska a nakoniec, ked on mal potom omna zaujem, ja uz som nemala. Taky je zivot. A s tymi kamoskami som nemyslela tak, ze mas si zacat s kamoskou, ymslela som to tak, ze nemusis babu volat hned na rande, staci len tak nezaväzne na kavu,alebo zmrzku, hlavne niekam, kde sa da rozpravat a prejavit. A si mlady, nevesaj hlavu, laska pride, uvidis a potom budes stastny:-))))

sedan

Dnes som jej napisal, ze ako sa jej darilo na prijimackach a zase sa mi neozvala. Mam 100 chuti jej napisat, ze co sa deje, preco tak ochladla, preco ma tak ignoruje, hneva sa na mna, alebo nech mi napise proste narovinu, ze nema zaujem aby som sa jej uz viacej ozvyval, len nech mi napise preco, a mozno to je len nejaka blbost ktora by sa dala vydiskutovat, keby sme sa stretli ako kamosi dade v meste. Mam jej to takto narovinu napisat? Mam jej ponuknut ze chcem byt jej kamos?