V nudzi poznas priatela

Príspevok v téme: V nudzi poznas priatela
snoro X

caute, zaujimalo by ma ake skusenosti mate s tymto prislovim ci porekadlom, ci sa skutocne kamaratstvo lame az ked jeden potrebuje pomoc, napadlo ma to pri prilezitosti ze sesternica skoncila s psychiatrickou diagnozou, nie je uplne vymetena ale je ina, bola velmi oblubena, mala vela znamych, ale zrazu sa vsetci postupne vytracaju, ti co jej dlzili peniaze napriklad zahadne zmizli, jej priatel to vraj nezvladol co sa jej prihodilo, ale frajerku ma uz novu, navstivit ju bola zatial iba jedna kamaratka, uz byvale spolubyvajuce jej pobrali nejake veci pravdepodobne lebo sme toho dost nenasli, mate lepsie skusenosti s kamaratstvom kde si treba aj pomahat ?

karolinka122

ja by som ani nepovedala, ze rodina ta skor podrzi, ak priatelia, staci zazit dedicske konanie a vtedy clovek pozna , co ma v rodine niekedy akych supov bez chrbtovej kosti, niekedy ani cudzi clovek by nedopustil , co niekto z rodiny, je to velmi relativne...

keysha777

je pravda ze kamoska,kamarat ti dokaze ublizit ,preto netreba verit kamaractvam ktore trvaju dva tyzdne,ci mesiac, praveho kamarata neziskas len tak ide o čas,o to čo spolu mate prezite,co si hovorite,je vela takych takzv. kamaratiek ktore su stebou ,a o hodinku nato idu za druhou kamaratkou a ohovara ta jej, a dokaze ta zradit aj vlastna rodina,mna dokazala sesternica s ktorou som bola jak sestra,kamoska vsetko zaroven ,preto netreba nikomu verit len sama sebe!

nemammmm

ved jasne, ze nie je rodina ako rodina. z mojej rodiny viem, ze sa mozem spolahnut na moju sestru a na brata. verim, ze kazdy ma v rodine aspon 1 cloveka,ktory by dal za neho zivot a nikdy by sa mu neotocil chrbtom.

nemammm

moja najlepsia priatelka mi chcela znicit manzelstvo a odvtedy si myslim, ze rodina je ozaj ta, ktora pri tebe za kazdych okolnosti stoji, nie priatelia. ti mozu byt falosni. takze v nudzi nutne nemusis poznat priatela - v nudzi sa obrat na svoju rodinu/