Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kam na strednu ak chcem byť herečka

Príspevok v téme: Kam na strednu ak chcem byť herečka
Patinka

Ahojte, chcela by som sa poradiť s vami na akú strednu školu mám ísť ak chcem byť herečka, neviem spievať a ani hrať na žiaden hudobný nástroj, chcem niečo v živote dosiahnuť, verím si že mám na herectvo, a aj keby nie za skušku nič nedám. No je to môj sen od mala. Ďalší rok idem do 9. ročníka a treba podať prihlášku na strednú školu, mala som plány ísť na vytvarnicku školu no odtial by som sa k herectvo asi nedostala. Takže jediné čo ma napadá je konzervatórium, na ktoré je dosť ťažke sa dostať, a to si uvedomujem. Vaše tipy na školu, prosím do komentov.

Patinka

Ale keď sa posnažím ? Prečo by som nemohla byť ? Ja verím že sa zmením, veď hanblivá doživotne určite byť nemôžem. A v tom zmysle že vedieť sa hýbať sa počíta aj tanečná ?

flegma

herecka? hmm
ked si zoberiem vsetky tvoje temy, kde vystupujes ako hanbliva osoba, ktora nevie o com sa ma rozpravat s ludmi a podobne, tak to si si nalozila dost velke susto
na konzervatorium treba alebo vediet spievat, alebo hudobny nastroj, alebo sa vediet hybat

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.