PIN kód-bankomatová karta

Príspevok v téme: PIN kód-bankomatová karta
fergie1581

Ahojte máme taký problém v rodine...zomrel mi krstný a zostala po ňom bankomatová karta na ktorej má dosť peňazí,ale nenašli sme papier s PIN kódom a nikto ho nevieme...neviete niekto čo s tým?...mama sa bola pýtať v banke lebo tam má kamošku,ale tá jej povedala že ona jej to dať nemôže lebo za to hrozí vyhadzov z práce..a nechceme čakať až tie peniaze budú v pozostalosti,lebo polovicu z toho zdania..tak ich chceme všetky vybrať ale nemám ten PIN...neexistuje nejaký spôsob ako to zistiť??..hacknúť to alebo niečo podobné??..ďakujem

mate59

keby ste aj peniaze vybrali,tak v dedičskom konaní banka hlási stav konta ku dňu zomretia klienta.
Takže sa platí potom aj z už vybratých peňazí.

0vecka

2 Maoam jj akoze je to podozrive ale tazko nieco dokazu...mohol mu tu kreditku niekto ukradnut mohol to vybrat sam takze tak

Maoam

0vecka, inak sranda co pises, si preber, ze dakto zomrie v nemocnici a v ten den vybral z uctu cojaviem 5000 eur :DD, ako uz pisala kablica, smie to iba clovek, ktory ma dispozicne pravo (napr. manzelka, deti)

Maoam

0vecka: nemam nic proti tomu, keby im tie peniaze bol odkazal (testament), ale ak ma este zijucu zenu ci deti, tak budu mat smolu

pride mi to ako vybrakovanie uctu este aj s ucelom vyhnut sa zaplateniu dane, mozno sa mylim, ale tak ten prispevok znie...

lenze vsetko je vedene a zaznamenane a aj transakcie na ucte po umrti zosnuleho..takze by mali paradne opletacky

0vecka

2 Maoam a zase mne by to nevadilo kebyze zomriem a mi rodina vyberie z uctu peniaze... ale treba to robit inteligentne najlepsie este v den ked zomrel .. kazdopadne to vybrat po smrti a dufat ze si nikto nic nefsimne je dost strelene....

0vecka

2 she know nemusi o tom vediet ze zajtra zomrie...

technicky je to jednoduche ale tusim ked niekto zomrie tak mu zablokuju ucet. Navyse tie tranzakcie zostanu v systeme. Akoze ja by som to pre par susnov neriskoval.

Inak ak to uz budete vyberat tak myslite na kamery takze tlstu bundu sitovku a slnecne bryle.... uplne naj kuklu... ale da sa clovek identifikovat aj podla chodze..

she know

ale technicky je extremne jednoduche osklbat kartu.. do par desiatok sekund mas prachy tam kde ich mat chces. ale je to trochu morbidne, nemyslis?
keby zosnuly chcel, tak vam ten PIN kod niekde napise, pre tento pripad.