Závistlivá svokra?

Príspevok v téme: Závistlivá svokra?
Dawia

Je možné, že moja budúca svrokra je závistlivá.,? Je mlada ma iba 40, a nikdy v živote mi nic co sa týka šiat nepocválila. Ja jej vzdy poviem ake mate pekne vlasy, či kabelku, Je to normalne a prirodzene. Ked som na navsteve u frajerovej tety ta mi vzdy nieco pochvali, je milá usmievava zatim co svokra namna pozera ( viem ze moje weci sa jej páčia, pocula som ju ako o tom hovori frajerovmu bratovi) jA necchem aby zomna padala na kolena ,ale pekne mi povedat ze nap. mas pekne saty by mi tiež niekedy dobre bodlo, niele závistlié mlčanlivé pohľady..

soffa

mna moja pochvali,hlavne vlasy,ked som presla z meliru do rysava tak povedala,ze teraz mam lepsie.atd,a mam s nou normalny vztah,ani nie sme extra kamosky ale ani si nerozpravame do vztahou.uz skor sa vyjadrila ze jej syn teda moj manzel jej uz nepatri ze teraz ma na to zenu,co som ocividne rada;-)tvoja mozno zavidi a mozno na teba aj ziarli,ze si jej zobrala syna,vela matiek sa s tym nevie zmierit,nechaj to tak,neries neriesitelne,proste je taka.inak sa budes len trapit.

Karolína_1

Ja som mala podobnú svokru ako píše aj Rika.
U nás to skončilo rozvodom, lebo inak sa nedalo. Manžel mame nikdy nič nepovedal, vždy len sľúbil a keď som jej povedala ja, tak on mlčal. Svokra sa vždy rozčúlila, že to chcem len ja.
Takto sme fungovali 3 roky, ale dlhšie sa to nedalo. Dodnes tvrdím, že keby sme bývali od svokry na 1000 km tak sme dodnes spolu.
Ja som sa znova vydala, on sa oženil, ale už opäť aj rozviedol.

niesvokrám

Na svokry platí len jedno-vymedziť presné a jasné hranice od začiatku. A nevyberať si z mužov mamičkiných miláčikov, ale chlapa, ktorý vie, že je dospelý.

woo

A ty mas poistku, a tvoj muz ? Tvojmu muzovi nie je trapne, ze vas dotuju tvoji rodicia , a co on zarobi, da mamicke ? Uz aj keby si bola rozvedena, musi platit vyzivne na maleho. Je to uplne chore. Kolko ma svokra dochodok ze nevyzije? A kolko vam mesacne minie ? Jedna vec je pomoc matke a druha zneuzivanie a votive vydieranie. Tvoji rodicia o tom asi vedia, ti jej nic nepovedia ? To musi byt strasna striga ked sa jej vsetci tak boja.

woo

Uvedomujes kolko ste mohli uz mat usetrene ? Tvoj muz drie, ty si sama, decka stradaju a tvoja svokra mina na sprostosti? Mate zivotne poistky, sporenie ? Plati si tvoj muz odvody, keby sa mu daco stalo, nech mate aspon nejaky prijem?

woo

To je ale pekna svina...na take treba tvrdo a toho tvoj manzel ocividne nie je schopny. Ohlas banke kradez karty nech jej ju zrusia a manzelovi povedz bud mama alebo ty a dieta...inak to asi nepojde

lilyiankaa

Rika vieš, toto by si mal riešiť tvoj manžel s ňou, ale ak je on mäkkota, tak to vyrieš ty. aj keď ti verím, že sa nerada hádaš,ale sama uznaj, takto to predsa nejde .. skús svokre rozumne vysvetliť, že sú to vaše peniaze a nie jej, že je to tvoj manžel a musí sa starať o svoju rodinu, čiže o teba a díeťa, že ste ochotní jej nejakú čiastku mesačne prípadne dať, ale nech si nemyslí, že polovicu platu! ak to nepôjde po dobrom, tak potom len po zlom, bohužiaľ