Neznasam svoju postavu

Príspevok v téme: Neznasam svoju postavu
cassie_1

Ahojte..tazko sa o tom pise ale chcela by som pocut aj nazor niekoho ineho kedze sama uz ani neviem co je a co nieje normalne.. pred rokom som zacala chudnut pretoze som nebola spokojna so svojou postavou mala som 168cm a 59kg.. chudla som asi tak ze som denne nejedla viac ako 300kcal.. schudla som ma 44kg (to som uz nemala ani menstruaciu,teraz mam ale iba tak 3dni a nepravidelne).. teraz som bohuzaial pribrala na 47kg neznasam svoju postavu proste sa citim strasne tucna nici ma to :/ snazim sa schudnut spat na tych 44kg aspon..presla som na vegetariansku stravu.. skusala som uz vsetko mozne .. jem dost jednostrannu stravu mam take cudne navyky proste kazdy den si napr. fotim nohy ci som nahodou nepribrala a take veci ja uz neviem co si mam mysliet neviem co je a co nieje normalne .. take veci ako ist niekde do restauracie a dat si tam nejaky obed je umna uplne nerealna predstava..chcem pocut aj nazor inych preto to tu pisem, ja si pridem normalna som uz zvyknuta na svoj rezim len ostatni sa nato pozeraju inak, dakujem za odpoved

cassie_1

dakujem ze ste ma hned neodstudili a nezacali pomne nadavat za tie moje reci.. mne to pomohlo ze som sa konecne niekomu zverila kto ma vie aspon trochu pochopit :)

cassie_1

viem ze to je peklo (rano ked vsatne ako prve si pomeram nohy ci som nepribrala )ale nechcem zit bez toho..nechcem byt znova tucna (aj normalne postava mi pride tucna, nechcem vyzerat normalne ani zdravo jedine co chcem je byt chuda) :/

RNG

Tu extra stihlu vychrtlu anorekticku postavu tlacia zli ludia uz od 50tych rokov minuleho storocia.
Tragedia je v tom, ze sa niektore zeny a dievcata na to daju nahovorit a vazne si poskodia a skratia zivot.
Keby bola vlada co k comu, tak by take reklamy zakazala, podobne ako zakazuje drogy, obmedzuje fajcenie , kontroluje hygienu, vlastnenie zbrani atd. V mene zdravia a blaha kazdeho jednotlivca.

oui.

cassie, ty mas anorexiu ako vysitu, zial este si v nej ponorena natolko, ze vidis len jej lakadla a este si nepadla na hubu tak, aby si ju poriadne znenavidela. hnusna zla choroba, skvelym dievcatam ukazuje povrchnu chudost ako jedinu barlicku na sladky zivot, na nej si postavis cele svoje sebahodnotenie, svoju hrdost, svoje pocity spokojnosti, predstava, ze nie si vychudnuta, je porazajuca, vsetko, co v zivote mas, stoji len na tom, aka chuda budes... dievcatko, toto nik nepochopi, lebo kazdy vidi, ake strasne chore to je. ty si evidentne mala v zivote malo lasky, asi si musela niekomu dokazovat, ze za nieco stojis, az si sama uverila tomu, ze stojis za hovno a za nieco bude stat len vtedy, ked budes vychudnuta. ja viem, ze to nie ty, ale ta drbnuta choroba ta robia tak povrchnou a egoistickou. ty si iste velmi citlive dievca, len nevies, ako si vazit samu seba, mas pocit, ze musis nieco neustale svetu dokazovat, aby si bola hodna jeho uznania a za murmi stihlosti si skryla vsetok svoj strach z toho, ze ta niekto nebude mat rad, ze ta niekto zrani, ublizi... tu si mozno precitas na seba kopu kydania, ale pochop, zdravy clovek si uvedomuje, aky kus egoizmu je v tvojom spravani, nemozes ludom zazlievat, ze to nevedia pochopit, oni nevidia tvoju bolest, tu nevidis este ani ty sama, alebo si ju nechces priznat. dievca v tvojom veku je na vrchole svojich sil, zdrave, plodne a schopne zivota, ty si to, co ti priroda (Boh, univerzum?) zahadzujes von oknom a ver, ze nikto a nic ti tieto roky uz nevrati. raz to budes strasne lutovat a tlct si hlavu, kolko krasnych chvil si odfajcila koli uplne scestnemu povrchnemu idealu. dievcatko, naozaj vyhladaj odbornu pomoc. zdover sa. ty zatial nevidis, aky velky problem mas, preto liecbu nebudes chciet akceptovat, ale dobry psycholog je liek na bolavu dusicku uz len tym, ze ta vypocuje. ten ta nebude sudit, nebude ti hovorit, co je spravne a co nespravne. ak nahodou na takeho narazis, tak to on je blb, nie cela terapia zla. kazdopadne, drzim ti palce, velmi velmi.

žužulík2875

cassie_1
Chápem tvoju potrebu sa vyrozprávať, resp. sa niekomu zdôveriť, no určite by si si mala hlavne uvedomiť, že tento spôsob života je zlý a začať svoje problémy riešiť! Daj si poradiť, kým je ešte čas. V tvojom veku som s tým začala tiež. Mám 25 a bulímiu stále na krku. A i keď viem, že taký život je des, i keď chcem z toho vycúvať, i keď viem, že som chorá, moc si to uvedomujem, je to ťažká cesta. Naozaj ťažká, po tých takmer siemdich rokov sa vrátiť opäť k akejsi normálnosti je náročné! Ale ja bojujem! Lebo chcem. Mala by si aj ty!

Lulu2011

menstruacia je znak zdraveho fungovania zenskeho organizmu, ale ked chces ostat bezdetna, s vypelichanymi vlasmi, stareckou kozou, pokazenymi zubami, nech sa paci...

cassie_1

nechcem byt atraktivna, chcem byt chuda.. cim menej tym lepsie, uz aj ked dostanem menstruaciu tak ju nechcem lebo to beriem ako zlyhanie a znak toho ze som tucna

Lulu2011

znicis sa, s 44 kilami podla mna ani atraktivna nemozes byt, ved to je kostra, ostan na 47-50 kg ked nechces mat viac, ale 44 pri tvojej vyske je maaaalo

ProHealth

No Cassie, mrzi ma to ale ja ti nepomozem...uvedomujes si ze takto zomries, zlyhaju ti organy alebo zomries na podvyzivu... Pomoct si musis ty sama ale az ked ty budes chciet sama! A ci nebude prilis neskoro..