Komplexy z odstavajucich usi

Príspevok v téme: Komplexy z odstavajucich usi
Barbrs

Ahojte, mam 14 rokov a jeden obrovsky komplex! Uz od malicka mam odstavajuce usi, ale velmi, z profilu vyzeraju tak zakryvene a velmi sa za to hanbim. Nikdy som to neriesila, normalne som nosila cop, nikto sa mi za to nevysmieval, ale zrazu ked si dam cop, tak vyzeram ako nejaky mimozemstan, proste vyzeram hrozne...aj ked mam rozpustene vlasy, to prave ucho mi trci spod vlasov, navyse do skoly mi nie je prijemne nosit rozpustene vlasy...operaciu si nemozem dovolit a myslim, ze by mi to ani rodicia nedovolili...teraz na usiach okolo hlavy mam celenku, myslite si, ze by to aspon trosku pomohlo? prosim za radu, naozaj ma to velmi trapi..

Barbrs

nuz podla mna mam celkom peknu tvar, aj vsetko, ale tie usi mi to celkom kazia a potom ked si robim do skoly vrkoc, tak mam take rozcuchane vlasy kvoli tomu... a velmi to kazi celkovy dojem mojej tvare...skoda, ze ta celenka mi nepomoze, pretoze ked som ju trosku nosila, tak sa mi zdalo, ze mam normalnejsie tie usi, ale teraz ich mam zase take, ake som ich mala...

macko usko1

No mne odstavali rovnako...po 3 operaciach mam jedno pri hlave pricapene a druhe ostalo odstavat..takze mam z toho este vacso komlex ako predtym a hlavne nervy a kazdodenne pozeranie do zrkadla..lutujem,ze som do toho isiel..Celenka urcite nepomoze,ja som ich nosil po 3 operaciach skoro tri tyzdne.. pokial neni upravena chrupavka operacne,tak to neni mozne,aby to ucho menej odstavalo,vzdy sa vrati do povodnej polohy...

barbz

Macko usko ja ale nemam rovnako odstavajuce usi, jedno odstava viac, druhe menej...keby mi toto jedno odstavalo tak ako to druhe tak by som z toho nemala take komplexy...

RNG

Mne mama od mala natahovala ciapku aj na noc, aby mi trochu preformovala usi blizsie ku hlave a zda sa, ze to pomohlo. Mam sice dost velke usi, ale mi netrcia prilis.

lilyiankaa

čelenka ti na uši vôbec nepomôže, mne tiež trošku odstávajú uši, teda ľavé, ale len hore.. síce to vidím asi len ja a ostatným sa to ani nezdá, ale je to tak .. mám to od detstva, kedy som nosievala čelenky každý deň, čo už narobím .. nič si z toho nerobím a cop nosím bežne ... nemaj ztoho komplex, a hlavne o tom nikomu nehovor, lebo až potom si to ľudia budú všímať .. ber to, ako to je a buď šťastná, že ti nie je nič vážne :)

macko usko 1

Si baba,mas dlhe vlasy,uska zakryju...ja som chlap bez vlasov,dal so si usioperovat ,lutujem to...robili mi ich tri krat a vysledok otrasny...zlate odstavajuce rovnake usi:-) nemaj koplex,bud spokojna sama so sebou..nikomu to nevadi a uvidis,ked budes mat priatela,tak tomu tiez nie:-)