Bolest brucha po jedle, pri dlhsom soferovani a v sede

Príspevok v téme: Bolest brucha po jedle, pri dlhsom soferovani a v sede
Roman namoR

Zdravim , mam dlhodoby problem v dolnej casti brucha
pod pupkom a v jeho okoli na lavej strane.Problem pretrvava uz viac ako rok.som profesionalny sofer
a za volantom stravim 10 hodin denne.bolest sa objavi vacsinou po jedle po hodine asi a trva vlastne az do kedy nezmenim polohu(lahnem si do postele)bolest prejde
alebo ked sa postavim bolest opadne.tak isto mi nafukuje aj brucho.ked sa snazim nezjest nic tak po par hodinach sa mi brutalne trasu ruky a cely som nesvoj ako keby som preflamoval celu noc. co by to mohlo byt ? dakujem za radu

Roman namoR

ked mam rifle tak musim rozopinat gombik automaticky , vtedy ta bolest akoby opadla ale neprestane proste ked si pridvihnem brucho alebo rozopnem gombik pri soferovani tak citim ulavu.a otom traseni to mi vravela lekarka ze je to z nedostatku cukru.nemozem mat pruh alebo nieco take? nieco mi tam zavadzia...

redka

A to trasenie po nejedeni? Pokles cukru? Len tipujem.
Ta bolest .. Nemoze to byt od tlaku oblecenia na creva? Nemate moc tesne oblecenie pri soferovani?

redka

Len raz denne? Ale to asi staci horsie keby to bolo len raz za par dni. A rano po ranajkach nemate nutkanie na stolicu? Mozno to sposobuje tu bolest. Mozno mate zapchu. Je to mozne aj pri pravidelnom vylucovani.

redka

No moze to byt neco s crevom. Vylucovanie mas pravidelne? Na velku ides hned ako ti treba alebo "to" prevazas kym neprides domov?