Priatel odmieta sex

Príspevok v téme: Priatel odmieta sex
muchotravka7

zdravim, s priatelom sme spolu 6 rokov, z toho posledne 2 sme spolu spali raz :/ ked to takto napisem, znie to strasne... ja mam na neho chut, ale on ma odmieta, vravi, ze ma lubi, ze sa mu pacim, ale sex je nieco, k comu sa proste nema... nechcem ho nutit, ale niekedy uz som fakt zufala, aj si poplacem, ale nic to neriesi... on tvrdi, ze ma stresy z roboty, z nasej buducnosti (planujeme kupu bytu) a preto na to nema chut... lenze ja som nestastna... a rozmyslam, ci ma vobec spolocne byvanie vyznam, lubim ho, ale zivot v celibate nie je presne to, co by som chcela... prosim, poradte, co robit...

purplepink

A predtym ste mali sex ako casto? Bol vzdy sexu malochtivy alebo to trva iba posledne 2 roky. Inak mas moj obdiv, ja by som sa zblaznila uz po 2 mesiacoch alebo tyzdnoch ;)

Fx

Muchotravka uplne chapem ako ti je, mam ten isty problem vo vztahu, sme spolu 2,5 roka a mame dieta, prve mesiace to v sexe fantasticky klapalo, potom som otehotnela kojila myslela som ze stratil zaujem o sex kvoli tymto zmenam ale uz rok nekojim vyzeram spravam sa presne ako na zaciatku vztahu a on nic. Okrem tohto to vsetko klape super, riesili sme vela vaznych aj menej vaznych veci, je skvely, milujem ho ako som nikdy nikoho nemilovala. Neviem preco to neriesi, preco napriklad nevyhlada odbornika, ved je to vazny problem!

Lulu2011

nieco mu musi byt, ziadny zdravy chlap nema take stresy aby nemal sex viac ako 1 x za 2 roky, omg, dobre si premysli, ci to je to, do coho pojdes na da sa povedat cely zivot, smutny pribeh :/

lea256

To nie je normalne. Musis sa s nim porozpravat preco sa k sexu nema musi to mat dovod...moze pomoct psycholog alebo sexuolog. Ak vam to spolu klape v inych veciach, tak skoda ak sa pre tu jednu rozidete...urcite sa to nejak da vysvetlit, vyriesit, treba sa len o tom dostatocne porozpravat a hladat riesenia :) Ak ste spolu uz 6 rokov, co je dlha doba musi ti natolko doverovat ze ti povie preco to nechce, mozno je to nejaka banalita,co dokazete spolu vyriesit. Trebars mozno sa boji ,ze ta nieje schopny uspokojit. Skus sa o tom s nim porozpravat nech ti povie pravdu preco...a budes vediet na com si :)