Opakované krvácanie nosa po mechanickom podráždení

Príspevok v téme: Opakované krvácanie nosa po mechanickom podráždení
tomas7898

Dobrý deň,

asi pred týždňom som sa jak sa hovorí vŕtal v nose a zrejme som si pritom rypol do cievy, pretoze som zacal silno krvaacat.. ked to nakoniec preslo, zostala mi v nose zaschnutaa krv, co ma svrbelo.. na dalsi den som sa pokusil vytiahnut si to von a zacal som krvaacat znovu... o dalsie 2 dni sa zopakoval ten isty scenar.. posledne 4 dni je relativne pokoj, snazim sa nosu vobec nedotykat... ale ked sa potrebujem vysaakat (napr. po behani ale rano po zobudeni), vzdy si na vreckovke najdem trochu krvy... uz mi nekvapkaa z nosa, ale do vreckovky vacsinou nejaku fuknem pri sakani...

je to len problematickee hojenie alebo nieco horsie? mal by som ist k doktorovi?

redka

inac ascorutin je dobra rad,a ale to je na dlhsie trate... ked ti kazdy den spadne z nosa par lyzic krvi, tak by som volila tento jednoduchy a ucinny zakrok a zaroven potom ako prevenciu pred dalsimi takymito neprijemnostami brat aj neco ako ascorutin...

redka

mne pomohlo nakoniec len poletanie cievky... prvy krat to bolo nejakou tekutinou ci cim a druhy krat nejaky taky elektricky ony.. neviem ako sa to vlastne bola... proste mi umrtvili v vnutro nosa takou vodickou a potom cievku poleptali a bolo to... pri tom prvom sposobe som krvacala jako na zabijacke a museli mi dat do nosa riadne vela gazy... a isla som takto pekne domov c plnym nosom gazy... a pri druhom raze tom elektrickom som odkracala pekne bez znamok ze by sa nieco na mojom nose dialo :D ak sa ti krvacanie bude opakovat a bude silne tak chod na orl...