...povedať: "Milujem Ťa"...

inusa

Ahojte...sice som da sa povedat mlada zabka (18) a v ziadnom z mojich predoslych vztahov tieto slova nepadli ani z mojej strany ani z tej durhej, asi aj nastastie lebo asi by som sa zlakla ze uz je to prilis vazne alebo ze to ten druhy zas berie len na lahku vahu no nestalo sa tak a ani ja som to nikomu nedokazala povedat a uz aj viem preco, lebo som to necitila...áno naozaj je rozdiel ľúbiť a milovať ... ľúbiť je bežné a milovať skôr výnimočné..... ALE pred 7-mimi mesiacmi som spoznala jedneho úžasného človeka (samozrejme ako každý má aj chyby =o)), a ten mi to povedal 1. krát...sice pocas milovania (to bolo pocas 3.mesiaca) tak som si pomyslela no -no jasne milujes ma ked si v "extaze"...no napriek tomu som mu po krátkom uvážení opätovala rovnakú odpoved...a nelutujem to! odvtedy sa "milujeme" (neviem dokedy no dúfam ze este dlho a zatial si to užívam a radšej nechem myslieť na to čo bude pretože čo sa má stať stane sa...) a vzdy ked sme spolu si tieto slova darujeme hoci aj niekolko krat za sebou...je to nádherný pocit napríklad, keď ma moja láska silno objíme a zašepká mi do uška "Milujem ťa..."

inusa

Ahojte...sice som da sa povedat mlada zabka (18) a v ziadnom z mojich predoslych vztahov tieto slova nepadli ani z mojej strany ani z tej durhej, asi aj nastastie lebo asi by som sa zlakla ze uz je to prilis vazne alebo ze to ten druhy zas berie len na lahku vahu no nestalo sa tak a ani ja som to nikomu nedokazala povedat a uz aj viem preco, lebo som to necitila...áno naozaj je rozdiel ľúbiť a milovať ... ľúbiť je bežné a milovať skôr výnimočné..... ALE pred 7-mimi mesiacmi som spoznala jedneho úžasného človeka (samozrejme ako každý má aj chyby =o)), a ten mi to povedal 1. krát...sice pocas milovania (to bolo pocas 3.mesiaca) tak som si pomyslela no -no jasne milujes ma ked si v "extaze"...no napriek tomu som mu po krátkom uvážení opätovala rovnakú odpoved...a nelutujem to! odvtedy sa "milujeme" (neviem dokedy no dúfam ze este dlho a zatial si to užívam a radšej nechem myslieť na to čo bude pretože čo sa má stať stane sa...) a vzdy ked sme spolu si tieto slova darujeme hoci aj niekolko krat za sebou...je to nádherný pocit napríklad, keď ma moja láska silno objíme a zašepká mi do uška "Milujem ťa..."

basa

mne to povedal frajer po 8 mesiacoch chodenia,ked som bola chora,poviem vam,vyzerala som vtedy strasne,mastne vlasy,nenamalovana ani troska,mala som teplotu...o to viac som si to vazila. a potom asi po 2 tyzdnoch som mu to povedala aj ja:)

moniqa87

tiez sa mi nezda, ked take slovo padne len raz za par rokov, to je uz podla mna divne... to, ze ho niekto povie kazdy den este neznamena, ze to tak nemysli... a teraz uprimne, ktora z vas co hovorite, ze ste to poculi raz za niekolko rokov ste s tym aj naozaj skutocne spokojne a nemusite ani odpovedat sem, odpovedzte si samy...
kazdy vztah do toho musi dozriet, ale ked uz do toho dozrie nie je dovod si davat pozor na to co clovek povie, len preto aby sa to neosuchalo, lebo ak naozaj milujete tak sa to nikdy neosucha a stale to bude zniet rovnako carovne...

linduska...

tak to nepochopim ani ja ze za osem rokov to slovo padlo len raz.ja mam priatela 2roky a k tomu ze sa milujeme sme dosli postupne.najskor mi hovoril ze ma ma rad potom ze ma lubi a asi po pol roku chodenia ze ma miluje.a ked som mu povedala ze aj ja jeho tak sa ma opytal ci vobec viem co to slovo znamena.lebo ze lubim ta je oproti tomu nic.vraj mu to nemam hovorit kym si nebudem ista lebo on to mysli smrtelne vazne ale mrzelo by ho keby som to hovorila len tak.ale nepochopim vas co ste tak dlho vo vztahu a nieco take ste poculi len par krat v zivote...

hemi

ja neviem ked tu pisete o tom ze slovko milujem ta si treba vazit a ze za 8 rokov ste ho povedali mmozno raz, ja si toto slovo vazim maximalne a keby som ho nepocula alebo nepovedala aspon raz za den asi by som zacala vazne rozmyslat nad tym ci je vsetko v poriadku, je to najkrajsia vec ktoru mozete povedat a pocut,to ze si slovo milujem vazim neznamena ze ho teraz budem v sebe dusit ako keby som nieco porusila tym ze ho poviem, ja mam jednoducho potrebu vyjadrit lasku a ten krasny pocit ze mam mojho partnera kazdy den a vobec si nemyslim ze by som tym toto slovko znehodnocovala, nechcem nikoho kritizovat ale za osem rokov raz milujem ta, to nepochopim nikdy:(((