Pseudogravidita?

Príspevok v téme: Pseudogravidita?
Devil

Cauko. Mam problem. Pred dvoma mesiacmi som bolana kyretazi,missed abortion.Bolo to moje 4.te "tehotenstvo", podla vysledkov z histologie to bol len uplne prazdny plodovy vak,nebolo tam ani zlte teliesko,ani vyzivovacie cievy,proste nic.Mesiac po zakroku som doatala menzes,hned v prvy den som zacala brat antikoncepciu Zoely.Prvych 10 dni sme spolu s priatelom nespali. Uzivam zaroven lieky na psychiku, Sertralin a Spitomin.Teraz som mala doatat menzes, neprisiel mi.Tabletky beriem presne na minutu, ani raz som antikoncepciu nezobrala neskoro.Vcera som si robila tehotensky test, vysiel negativny, dnes rano som si robila dalsi a vyzera ako pozitivny. Co myslite, hrabe tomu testu len z hormonov, ktore uzivam, alwbo patrim k tomu 0,01% a antikoncepcia zlyhala? Alebo si zase moje telo vytvorilo fallosne tehotenstvo? Ku gyn. este nejdwm, vrieskal by po mne,aj naposledy mal blbe pripomienky, lebo pred missed som mala len jednu menstruaciu,ktora bola prva po porode najmladsej dcery, ktora ma teraz 11 mesiacov....