Liecitel, vestec v Ziline

Jana66

Ahojte, aj ja som bola u pána Jozefa v Ziline na Hájiku a s odstupom času 1-mesiaca môžem povedať, že som veľmi dobre urobila. Veci sa začali diať hneď na druhý deň.To, čo mi vyložil sa začalo veľmi rýchlo plniť. Vďaka jeho výkladu som vopred vedela, čo mám robiť. Veľmi mi pomohol, bola som u neho skoro 3 hodiny a skutočne sa mi venoval na 100%. Vrelo ho odporúčam

ewa99

Prosím skúste si prečítať :spimajim.sux.cz

z jej článku citujem

Kartami se zabývám asi 13-15let, nevím už přesně od kdy. Nakolik jim věřit a nevěřit je velmi individuální. V první řadě jsem přesvědčená, že i ti nejlepší kartáři mají úspěšnost max. 80%, čili vyjde jim maximálně osm z deseti toho, co v kartách přečtou. Dále je velmi individuální spojení klient-kartář. Dá se říct, že člověk si musí najít toho "svého", proto u většiny kartářů, kteří nejsou vědomými podvodníky, najdeš klienty, kteří jsou s nimi zcela spokojeni a vrací se a lidi, co mají pocit, že jim nevyšlo nic a výklad byl vyhozené peníze.

beatrix

Aj ja som bola u pana Jozefa...ano je mily,vyklad podrobne vysvetli,ale nic z toho neboli pravdive,hlavne,co sa tyka kariet. Numerologia bola pravdiva,ostatne vobec nic,aj ked sa hovori,ze v kartach nepozname cas,co sa kedy udeje,nic sa z toho nestalo a to som bola u neho cez dva mesiace dozadu. Aj ked je to fakt zlaty clovek,dokaze sa venovat aj cez dve hodiny,ale jeho vyklad ma sklamal.

sansara

Aj ja som bola u pana Jozefa v Ziline. Mozem ho len odporucat. Venuje sa vam naplno, je mily prijemny pozorny, je to zaujimavy clovek. A poda vam vyklad zrozumitelne, polopatisticky, proste chapete co vam vyklada a hovori..mate v tom jasno, nezahmlieva

iva783

môžem sa spýtať čo vlastne sa dozviem,svoju budúcnosť? neviem ani čo by som sa s ním rozprávala čo sa tam rozoberá všetko

erika1985

ahojte. dnes som bola u pana Jozefa. To chudiatko som uz otravovala hned rano o7. :-) nemal s tym absolutngy problem. venuje sa vam na 100%%%%. vsetko na rovinu . Mozem len odporucat. ked som od neho odchadzala tak aj slniecko sa mi dalo krajsie ako byva a hlavne som doma pocigila ako by mi spadla tiaza z mojho tela aj duse. pozeram sa na moje problemy inymi ocami a svet sa mi zdakrajsi :-))). len odporucim!!!

valery11

Ahojte, chcem sa opytat ako je to teda s platenim pana Jozefa zo Ziliny...niektore pisete, ze ho platite podla uvazenia a "miacarla" napisala, ze ma cenu 20€ za vestenie.

valery11

Ahojte, chcem sa opytat ako je to teda s platenim pana Jozefa zo Ziliny...niektore pisete, ze ho platite podla uvazenia a "miacarla" napisala, ze ma cenu 20€ za vestenie.