Marihuana - dlhý stav

Príspevok v téme: Marihuana - dlhý stav
pysk

Dobrý deň. Mal som marihuanu a na druhy den som mal taky zvlastny pocit, cas isiel strasne pomaly a vsetko sa mi zdalo byt trvajúce velmi dlho, ako keby som necitil sam seba alebo nebol pritomny alebo ako to vysvetlit. Dnes je uz 2 den po huleni a uz sa to normalizuje. Je to bezne ze to tak dlho trva kym sa dostane clovek vnimanim opat spat?

fuckk

Prosimm vas niekto mam to isté ako ste mali vy už 5 dni som doma a motá sa mi hlava a som veľmi uvolnení ale postupne sa to zlepšuje niekto info zakolko vam to prešlo alebo čo pomahalo na to budem vdační za všetko

Abcdefg

Zdravim mam taky problem a budem rad ak mi poradite co snim... Asi pred dvoma dnami som si potiahol z jointa mozno 6 krat dokopy... Uz od vtedy sa mi zdalo vsetko ako v sne a celkomsom si to uzival ale teraz uz mam pochybenie ci to nemalo namna nejaky negativny ucinok. V skratke mam niekedy take stavy ze sa s niekym rozpravam a po nejakej chvili sa sam seba pytam ci sa to stalo alebo nie.. Je to dost blby pocit a uz ma ten pocit dost serie... mimochodom som to mal prvy krat, vyskusal som to iba a ak mozem niekomu poradit tak to nikdy neskusajte...

Tomaas

Ahoj, prosím ta rád by som sa opýtal ako si na tom teraz prípadne čo ti pomohlo, stalo sa mi niečo podobné a je to veľmi nepríjemné podobné ako u teba. Vopred ďakujem za odpoveď

pysk

Nopekne, sedí to. A v podstate dnes ked som bol vo vacsej spolocnosti ludi tak som na to ani tak velmi nemyslel cize OK, konecne osm sa po 5 dnoch ako tak najedol cize dalšie OK, len stale ju tu par veci ako napriklad nasledovny den po huleni ked sa mi kazda cinnost zdala byt trvajuca večnost, a pod. ale díky ludia ze tu pisete a pomohli ste mi fakt moc! :)

pysk

tak dnes je 22.5 a mal som to 17.5-18.5 v noci a tak myslim ze sa to zlepsuje ale sam citim ze som iný, necuti mi jest a neviem ako keby naskocit do starých kolají. Neviem sa sustredit dobre. Obcas sa zacnes znicoho nic bá´t a triasť, alebo sa mi zda ako keby som sa pozeral cez nejaku hmlu, (mozgová hmla co som o tom čítal)

doubledog

mne sa to zda v ramci normalu, trava predsa moze ucinkovat dost dlho.
keby si to mal tyzden, tak to uz je privela.