Nevšímavosť priatela

Príspevok v téme: Nevšímavosť priatela
Adrika6789

Mam priatela 1,5 roka. Rozumeli sme si len mam uz poit ze ma berie ako samozrejmost ako kus svojho majetku. Najviac ma zranilo to ze som sa pre neho pekne obliekla dala som si suknu aj ked sukne moc nenosim pretoze mam trochu nadvahu,pekne som sa upravila a prisiel ku mne lahol na postel a povedal ze je unaveny a pustil si tv. Potom ale po pol hodine povedal ze chce sex tak sme sa spolu vyspali potom zas tv bez akehokolvek pohladenia len sex. potom som mu dala najest potom tv a potom zasa chcel sx tak sme sa spolu vyspali aj ked som s toho bola velmi smutna kedze som sa tak snazila. Potom som ho isla odprevadit a na otocil sa za kazdou babou v sukni a komentoval to nehorazne ma to hnevalo tak som mu povedala ze nech si najde taku a on ze ci si myslim ze on taku chce. Pokracovalo to aj potom dalej tak som mu povedala ze akoby sa citil keby som na kaydeho chalana co ide tak hovorila a on ze co mi v tom brani. Asi si je preto mnou taky isty ze som tehotna a vie ze ho budem potrebovat. Zda sa vam to normalne? prosim o vas nazor Dakujem

odpovedaaam

ja nechapem aku odpoved hladas ked v prispevkoch si odpovedas sama..podla toho co pises nema to vyznam..a s kazdym chalanom/ muzom zazijes aj pekne chvile...ved nikto nezacne spolu chodit len tak..ze nuda, podme spolu chodit... tu ale evidentne prevlada len to zle... nemas co stratit ked ho kopnes pekne povedane -do riti..absolutne..skor ziskas...dieta mat nebude navzdy max 2 roky kedy ako mamina musis stale skakat okolo neho ..ojoj ty si este mladost uzijeees..ale naco ti je niekto kto ta len rani a deprimuje??? stoji ti tych par peknych chvil co ste zazili za zvysok zivota v nervoch, smutku, slzach, depresii? pomaha ti on vlastne v niecom??? pouc sa z toho, ze nemozes mu vo vsetkom vyhoviet a preto si ta nevazi lebo ty robis vsetko! vygoogli si nieco o manipuilovani zien muzmi...a davaj si na to velky bacha ak nechces skoncit so sebavedomim na dne!!!

Agnes998

Dietatu bude tiez lepsie ked bude vyrastat so stastnou spokojnou maminou, hoci bez chlapa, ako s mamou, ktora je zdeprimovana z otca, ktory ju len ponizuje. A ake vzory si z toho do buducna ponesie. Ty si este mlada, mas sancu spoznat niekoho, kto si ta bude vazit, a bude mat rad aj tvoje dieta.

Adrika6789

Tak chcela by som to udrzat najma koli dietatu ale mate asi pravdu ze to nema vyznam.. ked je teraz taky tak sa asi len tak lahko nezmeni.. ja som vzdy robila vsetko pre to aby to fungovalo ale on nerobi vôbec nic

Žužova

Adrika mi príde trošku že má o koliečko menej a chalan to skvelo využíva.. nabáchal ju (zrejme omylom) a teraz si robíš čo chce,ponižuje ju , využiva iba ked ma chut na sex ,robí si z nej služku .. A Ona to nechápe a aj keby jej to niekto polopatisticky vysvetlí podla mna to ani nepochopí..

lilyiankaa

je to riadny chuj a najlepšie urobíš, ak ho opustíš .... toto nemá význam a podľa mňa to vieš aj sama.. otázne je, či si myslíš, že by sa v budúcnosti mohol polepšiť...

Adrika6789

Tak mal niekedy take chvilky ale spraval sa ku mne viac menej pekne ale teraz je to cim dalej tym horsie..mam pocit ze uz asi je mnou istý a tym to hasne...neviem ci je to az taky problem ze by sme sa miesto pozerania tv (on cumi na tv) rozpravali a tak..snazila som sa mu aj ukazovat fotky ze si popozeramé uz davnejsie sme sa dohodli a ani sa nepoźrel vôbec nic ignor a zla som bola nakonec ja ze aj tak som bola na pc..a aj ten sex mi pride akokeby bol na silu a bez lasky

Agnes998

No mna by tiez zaujimalo ci bol takyto vzdy alebo len odkedy si otehotnela. V kazdom pripade nema k tebe stipku ucty, nevazi si ta, nema ta rad. To fakt radsej byt sama s dietatom ako v takomto ponizujucom vztahu. Chlap sa este najde, nema cenu zostavat vo vztahu, z ktoreho nemas nic dobre, len ta ponizuje a vyuziva.

Adrika6789

no isiel za nami taky parik baba mala saty a opatky a asi 100x otocil a ze aka pekna baba a tak a potom sme isli vedla takého baru a zasa to iste az som stratila nervy a povedala som ze ja tu nepotrebujem komntovat kazdeho chalana potom bol na chvilu ticho a potom zas to iste

odpovedaaam

je to nejaky neohrabany debil podla toho co si tu napisala... je mo ho luto..nie teba ale jeho..a je tazke od niekoho len tak odist ked s tym clovekom cakas este dieta...co si on potrebuje dokazovat? ved je to ubohe co robi...on si ta vobec nevazi a ani nezasluzi a hlavne nezasluzi si byt otcom tvojho dietata...je to smutne ze existuje takychto chlapov velmi vela...zrejme sa citi menejcenny a na tebe si to kompenzuje...riesenie by som hladala u psychologa len v pripade ze stoji aj on este o zachranenie vasho vztahu...a ked povedal co ti v tom brani tak to rob aj ty..byt na tvojom mieste naberiem odvahu a silu odist...rozist sa snim..pre mna su taki chlapi obycajny hnoj..odpad...tuctovi..takehoto najdes na kazdom rohu...umenie je "najst" si dobreho chlapa ktory je pritikladom takehoto neohrabanca co nema kusok uctky k svojej tehotej priatelke...prestan s tym prosim ta ze skaces ako on piska...nemas co stratit...kazdy clovek ma aj dobre aj zle stranky..ale toto co je? ver mi..on si este poplace kvoli tebe!!! a ver hlavne sebe, ze ty niesi ziadny jeho sluzobnicek! prestan mu dovolovat si k tebe!!! stretnut toho chalana by som mu dala inu priucku do zivota! chudacisko on sa este natrapi aj ked teraz si mysli ze je pan uzasny..je mi ho luto..bude to mat tazke