Milenka?

Príspevok v téme: Milenka?
allus22

Ahoj, potrebujem radu..spoznala som jedneho chalana ale ma to hacik ma priatelku a odo mna chce aby som bola jeho milenkou. Chcela by som s nim byt ale nie za takuti cenu a odmietla som snazila som samu to vysvetlit ale on to nechape. Stale mi hovori ze ma chce a ked mu pripomeniem ze je zadany tak mi poviem co ti vies ako to skonci..

odpovedaaam

netusim aky ma on vztah s priatelkou, lebo ludia sa podvadzaju z roznych dovodov...aj ked vsetko klape..aj ked neklape..len by som si polozila este pred tym na tvojom mieste otazku ci si vies predstavit, ze tvoj frajer ktoreho lubis ti zahyba a je mu to jedno...ale ak patris k tym vypocitavym, a nevies co znamena slovo svedomie, nepoznas ten pocit viny, tak smelo do toho..len aby si sa neocitla niekedy v tej pozicii podvadzanej a potom si spomenies preco sa take nieco stalo:) ..vela ludi neveri v karmu no karma naozaj existuje...len si to bud nechcu priznat alebo si to jednoducho v tom momente ked sa ruca zivot neuvedomuju...aj ked nikto nikoho nevlastni je smutne ze existuje nevera...moze sa to stat kazdemu z nas..a kazdy z nas sa moze ocitnut v moznosti podviest...podla mna je to len zivotna skuska a je len na tebe samej ci podlahnes alebo nie..ako sa rozhodnes...radu si mozes vypytat..no spravis si aj tak podla seba...

Boris11111

Ak to nemáš s kým robiť a máš strašnú chuť, tak vkľude s ním sexuj.On má priateľku, on nech má výčitky.Ty si aspoň urobíš dobre :-)

poetka

Aj keby sa s priateľkou rozišiel, už by som ho nechcela. Keď bol ochotný ju podvádzať s tebou, nemusel by mať zábrany neskôr podvádzať teba s inou. Nič mu nevysvetľuj, nenechaj sa zatiahnuť do diskusií s ním na túto tému. Tvoje nie úplne stačí. Ak doteraz nepochopil, nemá zmysel mu nič vysvetľovať.

allus22

chcem mu len konecne dako vysvetlit ze nech ma necha ...trvdi ze som mu zamotala hlavu a nejde mu o sex ze toho ma dost..neviem ci to mysli vazne

lilyiankaa

debil je to! a chudera jeho priateľka ... no čo ide mu len o to, aby ťa pretiahol a rečičky typu, že ktovie ako to skončí hovorí len preto, aby ťa dostal do postele ..