Meskajuca menstruacia, mozne otehotnenie?

Príspevok v téme: Meskajuca menstruacia, mozne otehotnenie?
Ferko007

Dobry den vsetkym. Chcel by som sa spytat o radu. uz par mesiacov mame nechraneny sex s kamoskou. Vidime sa iba cez vikendy. Minuly tyzden v pondelok-utorok jej mali prist \\\'kramy\\\'a dnes mi pise ze este stale nic. Sex smemali naposledy ten vikend pred tyzdnom nie co bol teraz. Je z toho vazne vystresovana. Ubezpecil som ju ze sa nic nestalo nakolko sme mali obaja vypite mierne no a mne uz sa nejak nechcelo a stale mi to \\\'padalo dole\\\'. V ziadnom pripade som sa nespravil o tom by som predsa vedel a nakoniec z toho cleeho nic nebolo. Bolo to velmi chvilkove a mne to padlo proste dole a uz ptom nic nebolo. Mohlo sa aj napriejk tomu nieco uvolnit a ona mohla otehotniet? Alebo sa to mohlo stat aj tie vikendy predtym este? Ako najskor to zena zisti v takomto pripade od poslednych kramov? prosim poradte lebo uz aj ja zacinam mat sialene myslienky.

sewie

zial nikto ti nepovie ci je tehotna alebo nie. prerusovany sex-nespolahlivy!velmi! plus ako tvrdis boli ste napiti a to fakt si nemusis vsetko pamatat...ja ta nechcem strasit ale moja najlepsia kamoska bola opita, isla so spoluziakom k nam na byt..je mu to tiez padalo hore dole, tak sa vykaslali na kondom a teraz jej ta noc beha u rodicov po byte a vola sa Eduard!takze nech si kupi aspon ten test

mysaa

ale mozu jej aj meskat uplne z inych dovodov moze mat cysty alebo zapal ,urciet by som necakala a letela na gyndu problem tam bude urcite takze moja rada , nak bezi svinskym krokom ku gynekologovi !vela stastia

mysa

je to takto , tehot.test je najlepsie robit ked meska menstruacia , su sice velmi citlive ze sa moze spravit 5 dni po oplodneni,no moze ukazovat negativny az do druheho mesiaca tehotenstva, preto lebo zena este nema dostatocne mnozstvo hcg hormonu v tele ,cize moze byt tehula ale test ukazuje negativny preto je najlepsie zajst ku gynekologovi, a dalsia vec nie vsetky zeny maju ovulaciu v strede cyklu su zeny co ovuluju hned po menstruacii alebo aj cez ,preco sa splodili deti cez menstruaciu podla vas ????? dost dobre vysvetlene ??????
dalsia vec neodsudzujem ta zato aky mate vztah je to len vasa vec!!!a nikoho nic do toho
daj vediet ako ste dopadli

poradimtiti

oeo - nie nemam v tom chybu. Tehotenskych testov je mrte a niektore sa daju pouzit uz na treti den po oplodneni - nemusis cakat na kramy. Ujo Google...

oeo

poradimti, nemáš v tom chybu?
plodné dni bývajú v polovici cyklu, čiže ak v tom čase došlo k oplodneniu a test by sa urobil do 5 dní, bolo by to skôr ako následná menštruácia. Takže ak by to test ukázal 5 dní po oplodnení, tak by to musel ukázať aj 5 dní od dňa meškania menštruácie.

Test to však ešte neukáže ani v jednom z týchto prípadov, je to príliš skoro.

poradimtiti

Pocuvaj, prerusovana suloz je velmi nespolahliva. Existuje vela pricin, ked ti jednoducho vyjde ejakulat ani nevies ako. Ja som tak nechcene splodil dieta - teraz si nerobim srandu, ani neprovokujem. Test sa robi 5 dni po oplodneni, nie ked 5 dni meskaju kramy. Podla popisu je ona v tom. Napis tu potom vysledok testu, som zvedavy.

Ferko007

Je to kamaratka ludia. NIe je to priatelka a dalsia vec je ze my sa mame aj radi ako kamarati. Islo o obcasny sex. Zbabelec nie som ani nahodou a postavim sa k tomu zodpovedne. Problem je v tom ze ani ja a ani ona sa na to dieta necitime. Dalsia dolezita vec je ta ze sme len milenci. Preto tolko stresov. Prosim Vas odpovede typu podvadzat sa nepodvadza alebo mal si mat ochranu mi nepiste. Moc mi to nepomaha s problemom a sam si dobre uvedomujem aj som si uvedomoval zavaznost tohoto vsetkeho. Mne ide skor o to aby mi niekto vysvetlil ci je mozne aby bola tehotna ked jej tyzden meskaju kramy a ja som si uplne isty ze sa nic nestalo.....proste sa nemalo ako. Chcel by som ze by to niekto takpovediac analyzoval a povedal mi ci sa to mohlo stat aj predtym ci by o tom vedela uz skor. Zisitla to dnes ked jej tyzden meskali kramy, jednoducho si pomyslela ci sa nahodou nestala nehoda a tam zacal stres. Predtym jej kramy meskali max 4 dni, takto dlho este nikdy....preto sa boji a mne tiez nie je vsetko jedno. vzdy si davam pozor na taketo veci a urcite nie som nejaky zaletnik tak ma prosim nesudte. Situacia je aka je a ja som sem prisiel po par rad od skusenych ludi, hlavne zien ktore by mi vedeli povedat pricinu meskania jej kramov. Test kupime ale neskor lebo podla jej menstruacneho kalendara by bolo zbytocne ho zevraj pozuit teraz lebo by boli nepresne vysledky....treba pockat s testom par dni a dovtedy som sa chcel popytat tu na fore o par rad. Dakujem vopred vsetkym

poradimtiti

mysa, to som napisal naschval, aby si chalan uvedomil, co robi a kam to smeruje (bez ochrany!!!) - si nepochopila...

mysa

pise ze spava s kamoskou , nie z priatelkou ake vyvrcholenie citou ??? prosim ta ??!!!, ale kup jej test a budete kludny obaja

poradimtiti

Ferko, neblbni. To ti nikto nepovie. Ziadna antikoncepcia nie je 100% a kto sulozi, musi s tym ratat. Ona nech si normalne kupi tehotensky test a ak bude pozitivny, postav sa k tomu ako chlap, nieze teraz pred nou budes vyzerat ako mala posrata baba - bud presne taky isty hrdina ako ked ho do nej strkas. Ak si zamiesil, tak ona teraz potrebuje od teba citit, ze sa nemylila, ked si ta vybrala - cize bud zodpovedny a zabezpec rodinku. Pripadne vopred gratulujem, dieta je vyvrcholenie citoveho vztahu medzi muzom a zenou, co ste mozno prave dosiahli.