Chudnutie

Maoam

cau, CAS a stravovanie na 80-90% podla mojej krvnej skupiny (0)

k tomu pravidelny pohyb, adekvatne k zdrav. problemom

vela vody/tekutin (bez cukru)

redukcia hlavne sacharidov, navysenie bielkovin, vela zeleniny, aj vela surovej

realne predstavy a ciele, ja som musela brat kortizon s viacerymi jeho nasledkami a dala som dole 14-15kg za tusim dva roky aj nieco, ale ja som nemohla aktivne sportovat

teraz mam lepsiu postavu, ako ked som mala 18-20....ovela a to mam 34r.

chcelo to primarne uplnu zmenu STRAVY, lebo kazdemu telu vyhovuje nieco ine, napr. ja neznasam lepok a jeho vysadenim sa mi komplet upravilo travenie, zmizli vyrazky, plet mam ako babätko (kedysi akne), pokozka na tele detto a to sa nicim nekremujem, teda nic na telo, iba hydratacny krem na tvar a bodka

lepok je svina a väcsinou ludia maju problem s chudnutim, ked prijimaju vela sacharidov, ale aj cukru ako takeho

takisto sa mi zmensil zaludok, ale na to sama prides, niekomu vyhovuje jest 3x denne, inemu 5-6x male porcie, ja som ten prvy typ, musim mat medzi jedlami dlhsie pauzy, kym mi vytravi

lepsie znasam zeleninu ako ovocie, z toho iba par druhov

co sa priloh tyka, tak bezlepkove, ako pohanka, ryza atd. kludne, nie je problem, ale v malych mnozstvach

teraz dlhe mesiace nerobim pohybovo nic (okrem chodenia) a vahu si drzim uplne v pohode ani nehladim na to, lebo uz mam v podvedomi, co mi chuti a robi dobre a co sa porcii tyka, tak telo je nastavene tak, ze si pyta kolko potrebuje, su dni kedy je toho ovela viac, potom dni kedy je toho menej, podla potreby, vykonu, stresov atd.