4 ročný vzťah a namotávka

Príspevok v téme: 4 ročný vzťah a namotávka
mackani

Ahojte, cca pred 3 mesiacmi som spoznala jedneho chalana. Začali sme si písať, išli sme von, uplne všetko v pohode a rozumieme si velmi dobre. Povedal mi len svoje meno, nechcel mi dať ani FB ani priezvisko, tak som si hovorila, že možno je taký tajomný. Lenže mne to nedalo a hladala som ho na FB až som ho našla a pozrime sa! On tam vycapený s frajerkou, ktorú má 4 roky!!! Mňa namotáva, chodíme von, bozkávame sa čo on má zatial frajerku. Povedala som mu to, on že mi to vysvetlí. Tak som mu dala "poslednú" šancu, išli sme von a rozprával,vysvetloval. Pochopila som, že im to už poslednú dobu neklape a že čaká na správnu chvílu kým jej dá koniec. Najprv, že OK ale to už je naposledy čo sme sa stretli, lenže ja som sa velmi namotala a mám ho velmi rada. Tak doteraz si každý deň píšeme,chodíme von...Lenže ja už to dalej nemienim znášať, čo som ja? Aby mal on 2 naraz? No nie nie nie, lenže ja už ho mám až príliš rada , velmi...Povedala som si,že mu dám cca 2 týždne, ale nepoviem mu to. Ked sa nerozíde s ňou, tak zatnem zuby,päste a skončím to ja. Som silná osoba a takto sa nenechám ponižovať. Aký máte názor na to vy? Dakujem za prečítanie a vaše názory :)

majusik

100% sa vykašli naňho! hrubá čiara a ideš dalej, žiadny kontakt.. hovorim z vlastnej skusenosti,uvediem v skratke.. tiež 3-4 mesiace dokonalá láska, všetko skvelé ako z rozpravky, myslela som si že je ten pravý proste, a potom ked už nejake veci mi nesedeli sa priznal že je ženatý a že žena sa vracia po niekolkých mesiacoch domov zo zahraničia, ale že hned ako pride sa s nou rozvedie lebo že ju nikdy nemiloval tak ako mna,že ja budem navždy tá jediná v jeho srdci a ze nikdy nebude nikoho tak milovať,, alee zrazu sa vsetko začalo naťahovať, nekonečnee hádky, výčitky, nátlaky, plače :D (teraz sa na tom uz len smejem) ...tak isto - predomnou očiernoval ju, že je stale negatívna, že ho to ničí, ale nech mu dám čas kým to vsetko urovná (bola som naivka), a tak prešli dalšie mesiace a stale ja blbá verila a dufala, čakala.. a hádajte čo? spamätala som sa otvorila oči, poslala som ho do píp - doslova a teraz si ja žijem vlastný pekný život, aj ked sa ma stale pokuša kontaktovať zatial čo on stale je s nou :D len ho vysmejem a idem si po svojom..
a do buducna tiež som si myslela že niesom predsa nejaka naivka a tak si velmi velmi dobre rozmyslím komu budem veriť, a nikdy nikomu slepo neverte, alebo veriť ale velmi dobre preveriť!

mackani

oui.. toto si teda napísala presne! naozaj si mi otvorila týmto aspoň na chvílu oči. Ked si nebudem vediet rady, vždy si prečítam toto čo si napísala. Wau ono to je tak presné. Toto isté sa deje...ach...teraz som v takej situácii, že asi ja som ten slaboch :/

oui..

ak je ona naozaj zlatokopka, tak on je totalny slaboch, ze s takou zenou ostava. realita je skor taka, ze ju v Tvojich ociach vykresluje tak, ako mu to vyhovuje, aby si ho Ty este polutovala, ju znenavidela a aby Ti polichotil, ze Ty si ina a lepsia. prosim Ta, to su take neuveritelne keci. Ty este chces byt velkodusna a nechces na neho tlacit, ale bud alebo. je dospely, moze sa slobodne rozhodnut. Ak mu nic teraz nepovies, o dva tyzdne budes chciet dat stopku, bude Ti vycitat, ze si mu nedala dost casu. Ak mu to teraz povies, bude Ti tvrdit, ze robis na neho natlak. Pravdepodobnost, ze pouzije nejaky s tychto argumentov je aspon dobrych 90%, pretoze podla vsetkeho je v tomto momente este totalnym slabochom, ked sa dokaze takto spravat. Ja by som nechcela takto zacinat vztah. Keby hned aj mal nejaku buducnost.

mackani

Ved toto mi vrta každý každučký deň hlavou. Ked sa ho nato opýtam, proste zvrtne tému, že ani neviem ako...

A ja nechcem byť nejaká stíhačka, že budem tlačiť nanho, že rozíd sa s nou a podobne...chcem ho nechať sa rozhodnúť.

Bud bude lúbený alebo vyciciavaný.

mackani

Ale nelutuj ju, ževraj ona je len taká mierna "zlatokopka". Pretože hej, on má peniaze, dom, auto, je zabezpečený a ona je ževraj len kvoli tomuto s ním. On cíti aj z jej strany, že to nie je taká "láska" ako by mala byť.

Myslíš, že by to urobil časom aj mne?

Furt hovorí, že som iná ako ona, živelnejšia...

mackani

No ved toto! Kebyže sa s ním vyspím a potom to zistím, no tak to by som sa fakt asi "zabila" :D alebo skôr jeho. To by som si tak velmi vyčítala...

Lenže teraz, už sme spolu aj spali, neviem prečo som to urobila, možno zo zúfalstva alebo kvoli nádeji, že to s ňou skončí.

Takýto človek ako ja, ked je v takejto situácii má asi nejaké zahmlené myslenie.

Ale naozaj, dám tomu max.2 týždne a bud-alebo... budem silná! A budem žena!

Maoam

tak este nie si tak silna, ako si si o sebe myslela

neodsudzujem ta, chapem ta, bol ale od samotneho zaciatku voci tebe NEFER

toto si drz pred ocami, pokus sa vidiet veci viac racionalne ako emocne, teda triezvost je na mieste

je to blbe, ale este mas sancu zist z kratsej cesty, si preber, keby si sa s nim uz bola parkrat vyspala a Co. a robila si nadeje na seriozny vztah a potom by si sa bola toto dozvedela...

on potrebuje bud bokovku alebo odrazovy mostik zo vztahu, takeho chces?

mackani

Viem viem, lenže teraz som ako keby zaslepená. Aj ked som mu povedala, že ako to že mi nepovedal, že má frajerku a že sme posledný krát vonku, išiel na mňa s citmi a ja hlupaňa som sa dala obmäkčiť a neviem vyjsť z toho von hmm...