Zo dna na den priatelka o mna nema zaujem

Príspevok v téme: Zo dna na den priatelka o mna nema zaujem
Suffer

Som s priatelkou vyse pol roka, proste krasny vztah plny krasnych chvil, slov, planovala sa spolocna buducnost kazdy den sme boli spolu. A ked nie tak sme si nieco krasne napisali alebo zavolali ze ako velmi jeden druhemu chybame vzdy sme si pisali ze co robime co sme robili a tak proste krasny vztah zalezalo jej na mne a mne na nej, zrazu zo dna na den sa zmenila :( spoznala novych kamaratov a od vtedy ku mne ochladla a klame mi, ja ju stale rovnako Milujem a krasne ju volam a ona mna prestala pekne volat, prestala mi pisat ze jej chybam ze ma miluje proste uplne ako ku cudziemu cloveku sa ku mne sprava a mna to velmi boli pretoze ja ju Milujem rovnako ako na zaciatku, a navyse sa so mnou nechce ani milovat. A pritom mi napisla pred tym take krasne smsky a zrazu nic len travi cas s tymi kamaratmi viac nez so mnou :( ani sex jej nechyba nic odrazu, ziadna empatia ku mne a ja tak velmi potrebujem lasku, a vsetko pekne co snou suvisi a podporu. Je asi moderne sa vykaslat na priatela a uzivat si s kamosmi :(

laurora

Suffer, mladu zabu si si nasiel, co ti poviem...a vobec sa cudujem, ze v taktom veku si si narazil 18-ku a ako si si myslel, ze to skonci? Svadbou? Najdi si seberovnu zenu, ktora bude logicky a dospelo uvazovat a bude pripravena na vztah...

Leon

Je jasné že spí s iným a teba má v zálohe. Snáď nechceš takú mrchu ktorá ťa podvádza. Aj keby si ťa zobrala, čije to budú deti? Nájdi si takú ktorá si ťa váži, niekde z blízka, alebo sa k tebe prisťahuje, lebo na diaľku to nie je vzťah.

laurora

Ale nehovorim, ze ta nemala nikdy rada, jasne, ze na zaciatku mala, ale az ked to prvotne zalubenie pominie vtedy sa ukaze ci vztah ma zmysel...A podla toho co pises, ju to zial preslo. Proste musis lovit v inych vodach...

laurora

Suffer, kolko mate rokov? Lebo ak pod 20 uz teraz mozes zabudnut nato, ze spolu budete. Prepac, ze som priama. Dievcinka si chce proste uzivat a nechce sa seriozne viazat a preco ta neopusti a neide sa zabavat? Lebo je bezcitna mrcha a chce si ta drzat v zalohe, lebo vie, ako ju mas rad. A ty sa pritom trapis a si k nej prilis dobry. Ale ty taku frajerku nechces mat pri sebe, aj ked sa od nej nevies odputat a mas ju rad, taka laska ti nikdy nic dobre neprinesie. Trapis sa pri nej a ona ta taha za nos, lebo vie, ze si to moze dovolit. Najdi si niekoho kto si bude vazit, ze ta ma ;) Drzim palce...

Suffer

Rozpravam sa snou o tom, ale zvacsa neodpoveda ze preco, povie ze nevie alebo je ticho a sa chmury na mna, ja neviem na com som proste ona nevie co chce

*Veroniiikaa

Porozprávaj sa s ňou.
Spýtaj sa jej narovinu čo sa stalo a prečo je len s kamarátmi a s tebou už nie. A spýtaj sa jej či ťa ešte naozaj miluje.?
Lebo s toho čo si napísal to nevyzerá ružovo. :/

Agnes998

No tiez mi to tak pripada ze si nasla niekoho ineho a preto je k tebe chladna, zaroven si ta ale nechava v zalohe keby jej to nevyslo