Mam pocit ze som nic nedokazala v zivote

Príspevok v téme: Mam pocit ze som nic nedokazala v zivote
jaaa

ahojte. som mama. mam 30r.dietatko ma uz 9 r. mam pocit ,ze som vsetko premarnila..po skole som moc pracovnych skusenosti nemala..potom materska ,svadba a je to uz peknych 10r. lenze ten pocit v sebe aki mam:( a pritom by som mala byt stastna..ale je to vseliako u nas..dnesna doba moc vztahom nepraje. a navyse nemam kamaratky. akoby som stratila vsetko, aj to malo co som mala pred rokmi. uplne neschopna sa citim. som obycajna predavacka..ucit sa mi moc nedarilo. mozno sa len lutujem,ale neviem kam ,ktorym smerom.

Maoam

je to tak, cest vynimkam, ktory maju v sebe isty motor a motivuju sa aj sami...

drviva väcsina je strasne pohodlna a leniva ale stazovat sa vedia unikatne

Prezyvka55

Problem je ze vacsina ludi je totalne lenivych sa vzdelavat doma sama aj ty k nim asi patris a preto si takto dopadla. Plno ludi vravi ze nema robotu alebo hento tamto ale maloktorych poznam co si pojdu do kniznice vypozicat nejaku anglictinu alebo nemcinu a nadrtiu ju doma do hlavy.

Maoam

a ak by si nechcela ist na VS, su aj skoly vyssieho vzdelavania, aj na fakultach, mohla by si dva-tri roky skoly urobit, pohnut sa inym smerom, alebo si urob podla tvojich nadani a zaujmov kurzy, uctovnictvo, alebo kozmetika, hocico a najdes si inu pracu, alebo si otvoris vlastny biznis

Maoam

cau, mas 30r, ziadny koniec sveta, ine este len planuju prve dieta a vypadnu z prac. sveta na vela rokov v obdobi 30-40r, ty to mas naopak

nechces sa prihlasit na nejaku externu VS?

ziskala by si aj nove kontakty, kamosky, ktore tiez pracuju popri VS a maju iste mnohe aj dieta/deti.....

nelutuj sa, ale vyber si nejaky odbor, po ktorom by si mala sancu aj na lepsie platenu pracu

da sa studium aj predlzit, individualny plan, ak na to su dovody (ochorenia, chore dieta a pod.)

len hladaj a konaj, najhorsia je stagnacia

ludia sa aj vo vyssom veku komplet otacaju a zacinaju od nuly.....nieto v 30tke, to je nic......

xxy

tak toto je typicky pripad mladej mamicky, takze by si sa mala viac kamaratit, prip zoznamit s takymi, ktori maju rovnaky osud ako ty.