Mykoza ci zapal...alebo nieco ine?

Príspevok v téme: Mykoza ci zapal...alebo nieco ine?
m-Miroslava

Dobry den, mam taky intimny problem. Vcera ma kamaratky zavolali necakane von a kedze som sa predtym vratila z posilky tak som sa narychlo osprchovala. Zvycajne sa po osprchovani fenujem tam dole, aby to skor vyschlo. Vcera som vsak nestihala, trosku sa utrela a hned sa obliekla. A dnes rano pocitujem svrbenie, stipanie a palenie v oblasti vchodu do posvy a malych pyskov. Pozerala som zrkadlom, je to tam zacervenale. Ziaden vytok zatial nieje ani zapach ako tu niekedy baby pisu. Len nacase pocitujem take akoby bublanie z posvy a salave teplo spojene s pocitom vzrusenia. Mam to tam dost citlive lebo ked chodim tak normalne citim ako sa mi nohavicky hybu. Pri sprcovani dnes som si tam dala gel na intimnu hygienu, trosku to pomohlo, ale po case ma to opat zacalo palit a svrbiet. Najradsej by som chodila s nohami dosiroka roztiahnutymi. Nasla som doma mast Mykoseptim na kozne plesnove ochorenie. Mozem si ju dam dat alebo to nieje na tu oblast? Co mam robit aby to prestalo? Zhrniem: palenie, svrbenie, stipanie, zacervenanie, bublanie z posvy, salave teplo a pocit mierneho vzrusenia.A zacinam uz pocitovat aj mierne palenie pri moceni. Mam ist s tym k lekarovi alebo poznate nejaky domaci recept na liecbu?

bibi88

ahoj, poviem ti pravdu susist sa fenom na intimnych miestach to pocujem 1x - urcite nemas tie problemy z toho?
Na mykozy a problemy takeho charakteru ako pises perfektne zabera wobenzym... mne pomohol pri opakovanych mykozach, celkovo dviha iminitu ..dobra vecicka!

redka

a vkuse z teba teciecely den od rana do vecera? ved ked vyjdem zo sprchy osusim sa tak tam je ten moment kedy sa v rychlosti natriet mozes ci? hned po sprche... jasne ze si to nemas natierat aj s krvou ale ked vylezies osusis sa ....

akinom007

isla by som k lekarovi ked ta stipe aj pri moceni, urcite je to zacinajuca mykoza kedze si sa len narychlo utrela po sprche a nepresusila si sa dobre to kludne moze vyvolat takyto problem

m-Miroslava

A baby tak je po vsetkom. Tazkosti zmizli uplne a mrcha tiez uz skoncila. Konecne mam pokoj, dufam len ze nadlho. Tie globule a cipky co pisete na upravu vag. flory si mam aj tak kupit, aj ked nemam uz tazkosti?
pe84 a redka mne zostal uz len krem lebo ja som si kupila pre istotu Canesten kombi(aj tabletu spolu s kremom). Natierom to stale dvakrat denne aj ked uz niesu tazkosti. Len neviem ci tie cipky a globule teraz kupit alebo uz netreba. Kolko priblizne stoja aby som vedela kolko prachov vziat :)
Inak diki vam za rady a specialne dakujem Maoam kedze sa najviac snazila. Ale vdaka patri vsetkym co ste sa mi snazili takto cez web pomoct. Dakujem :)

pe84

ozaj, potom ho kludne dalej pouzivaj, ak este budes citit, ze nie si uplne OK a nasad aj liecbu Canestenom, mne napriklad vyhovuje tableta dovnutra a okolie natriet kremom, ty si tiez pisala, ze si mala podrazdene vsetko aj zvonku... odporucam takto skombinovat a gelom a budes ok, to za to stoji...

pe84

Ak nemusis tampony si, podla mna nedavaj, skus radsej kvalitne vlozky a castejsie menit, mohlo by ti pomoct umyvat sa 2 x denne gelom na intimnu hygienu Canesten IntimGel, je lepsi nez klasicke gely, lebo je urceny na hygienu prave pocas vaginalnych mykoz ale aj inych problemov na intimnych miestach, takze sa mi zda uplne vhodny prave v tvojej situacii, ja ho mam a je vynikajuci, osviezi, upokoji, a mozes sa liecit aj pocas menzesu, to je parada :)

redka

ak ti este ostali nejake tabltety tak ich nechaj tak pocas krvacania... ked ti menzes skonci, tak ich dober... doaplikuj... aj krem... po sprche sa mozes natriet aj ked mas ms... a potom si kup nejake lokalne probiotika do posvy... bud v tabletovej alebo gelovej forme... IALUNA a pod

Liona

neviem ci je to dobry napad vystavovat tie citlive oblasti na slnko. Ci to nemoze sposobit rakovinu.
Mirka ja na tvojom mieste by som tampony asi nedavala, neviem

m-Miroslava

Baby ja som to dostala uz dnes, prisla skor ta mrcha. Co teraz? Mozem tie tampony davat ci len pri vlozkach zostat radsej? Tazkosti uz ustupili aj to stipanie je uplne slabe a len niekedy. Ale neviem ci sa nedostanem opat na zaciatok ked ta mrcha prisla. Ani natierat sa teraz neda. Prosim poradte niektora.. prosim