Nadmerná únava

Príspevok v téme: Nadmerná únava
kvetinka1000

Ahojte, už asi pol roka bojujem s nadmernou únavou. Inak som celkom akčný typ čloeveka, pravidelne športuje, tancujem, beham, chodievam do fitka, plávem, zdravo sa stravujem,priznávam-sem tam si dám čokoládu. ;)Len keď ma chytí tento stav unavy nie som schopná ani chodiť.
Lieky neberiem žiadne,iba doplnky stavy v podobe vitaminov.
Na váhe som pribrala 10 kil a nejde to dolu. =(
Zaspím hocikde...napr.rozprávam sa s kamoškami a zaspím. Pustím si film a do pol hodky už neviem o svete. Teraz v práci bojujem, aby som udržala hlavu hore. Bolí ma celé telo, každučký sval.
Prosím pomôžte, chcem sa cítiť sviežo a znovu sa vratiť k športu.
Ďakujem!

redka

nemyslim priamo stitnu aj ked tym padom sa valucila jedna mozna pricina,,, skor taky ten vseobecny test z krvi a potom pripadne vysetrit aj hladinu B12 a d3 a tiez mineralov... moze to byt hocico lebo nadmerna unava je aj priznak premnozenej kvasinky, parazitov aj priznak chybajuceho b12 ci vit d... proste sa vvyskytuje ako priznak roznych ochoreni... moze to byt aj priznak boreliozy... moze to byt aj priznak potravinovej intolerancie ....treba sa dat vysetrit po vsetkych strankach.....

kvetinka1000

Bola som sa dať vyšetriť na štítnu žlazu, ale z krvy mi zistili, že ju mam v poriadku. Neviem čo by to ešte mohlo byť. Ale nebaví ma to. Nie som schopná nič urobiť, normálne rozmýšlať. Niekedy mi opuchne celá tvár, brucho, nohy.