Nie som pritazlivy pre zeny, mam chut sa zabit

Príspevok v téme: Nie som pritazlivy pre zeny, mam chut sa zabit
Pesimista

Prestava ma bavit zivot. Mam coraz viac sa chut spachat nejaky druh samovrazdy. Otravit sa, bodnut sa nozom do srdca... ale nemam ani gule nato aby som to urobil. Rodicia ma od mala viedli k viere coho sucastou bolo aj to ze samovrazda je do pekla volajuci hriech. Pravdupovediac velmi na boha neverim ale to peklo ma skrie lebo co ak predsa nieco po smrti existuje a nebude uz cesty spat. Tak velmi tuzim umriet. Prosim boha v ktoreho velmi ani neverim aby ma zabil, aby som zomrel v spanku a nikdy sa uz nezobudil. Ani sam neviem v co vlastne verim. Moja tuzba po smrti tkvie v tom ze niesom stastny. Nikdy o mna baby nejavili zaujem. Som pre nich skaredy. Meriam len 164 cm a som strasne chudy niezeby som nejedol ale nemozem pribrat. Vsecko je v poriadku po zdrav. stranke len vraj geny zato mozu lekarka povedala. Moj otec je chudy a ja som sa na neho podal. Bracho vyzera dobre, on je po matke. Je aj vyssi. Len ja som take debilne geny zdedil. O brachu sa aj baby bili kym sa neozenil. On ma rodinu, decka a ja nic. Som odsudeny len na neuspech. Som skaredy, pracu nemam, ani priatelov. Zivot sa mi uplne znudil. Nic ma nebavi. Mam aj xchict o nicom. Velky nos a debilne vlasy. Co robim aj tak nic nepomaha. Na skole sa mi vsetci smiali ze som krpaty. Aj niektori ucitelia mali hlupe poznamky na moj vzhlad. Nesie sa to celym mojim doterajsim zivotom. Ziadnu babu nikdy mat nebudem. Ziaden sex, bozky, milovanie, objatia, dotyky, spolocne dovolenky, dete... nic. Poviete si ze chod do bordelu. Nie po stetkach netuzim a ani prachy na stetky nemam. Ledva sam vyzijem. Este ze byvam s rodicmi. Mam 29 rokov a zivot na p**u. Nechcem dalej zit. Naco? Naco zit taky posraty zivot bez lasky? Preco je zivot taka svina ze niekomu dopraje vsetko krasu, prachy, baby a niekomu nic. Aj to zdravie sa mi uz zacalo kazit. Tak strasne tuzim umriet. Keby ma niekto chcel zastrelit. Rana sa zobudzam s pocitom ze zase dalsi den musim prezit. A vecer zaspavam s nadejou ze mozno sa uz nezobudim. Najhorsie su pre mna tie obdobia ako silvester, vianoce, valentin, mesiac maj-mesiac lasky, leto-obdobie dovoleniek.. Preco musim zit aj ked svoju buducnost vidim v ciernociernych farbach. Snazil som sa baby zaujat. Zacal som sa modernejsie obliekat,zacal chodit do posilky, zmenil trosku uces, dalsi zuby do poriadku, dbal na vonu tela, spraval som sa lezerne a vtipkoval som ale nic z toho nezabralo. Baby sa len usmievali ale sli za inymi. Niektore mi aj davali akoze nadeje ale o par dni som ich videl v objati ineho. Zivot je svina nespravodliva. Rozmyslal som ze pojdem do klastora aby som viac nestretaval stastne zalubene pariky ale niesom stavany na zivot v klastore. Chcem sa bavit a nie stale len modlit a rozjimat. Tak strasne by som nejaku zenu miloval a svoju lasku jej dal ale ziadna ma nechce. Vsetke chcu len svalnatych sportovych a vysokych muzov s uhrancivymi ocami. Proste nech robim co robim nic nepomaha. Aj pokec som skusal ale ked som sa stretol s nejakou tak sa uz viac neozvala. Bud bola ona vysoka alebo aj nizka ale nejavila zaujem viac. Mal som radsej zomriet pri porode ako zit takyto zivot. Preco musia byt a zit na svete aj jedinci ktori nebudu mat nikdy stastie v laske, v praci a v spolocnosti ludi? Preco sme odkazani len cely zivot slepo verit a dufat? Pre mna je zivot trnista cesta. Uz len dufam ze coskoro zomriem. Snad bude osud milostivy...

adamko007

Pesimista, viem ako ti je lebo som na tom podobne. Mám 30 rokov, ale ani som sa nebozkal so žiadnym dievčaťom.

strangerka

Milý Pesimista,
Ja úplne rozumiem a súcitím s tebou, tiež trpím niečím podobným. Pritom paradoxne mnohí mi vravia že som vraj celkom pohľadná, aj keď nie som typ, ktorý sa extra fintí. Ale cítim, že niečo je v neporiadku s mojou psychikou. Trpím depresiami a stresom aj z maličkostí. pripisujem to asi tomu, že som bola odjakživa šikanovaná, dokonca aj v robote. Aj ma vyhodili a som teraz doma, nezamestnaná. Cítim sa otrasne, ako neschopná, a dokonca ani v láske nemám šťastie. Neverím si a to je zlé, aj si to uvedomujem, ale nedokážem byť optimista. K tej kráse, myslím, že nie je taká podstatná ako sa vraví, inak by nebolo toľko škaredých ľudí vo vzťahu. A možno len ty si myslíš, že si škaredý, lebo je problém s tvojou psychikou, všetko je v hlave, tak sa vraví. To je pravda. A netráp sa ani kvôli výške, vidím aj páry kde je žena vyššia. Prajem Ti veľa sily na prekonanie depky, určite sa nezabíjaj. Radšej choď ku psychológovi, k dobrému ktorý ti pomôže.

Sejla

A-pesimista, no tak určite by som väčšinu neodpísala kvoli vzhľadu, ale asi by tam trebalo aspoň nejaký rozhovor, kým by sa mi začal fyzicky páčiť, to je tak, že príťažlivosť vzniká aj na základe vône, hlasu, pohybov a až potom dokážem zistiť, či by som mala záujem.

A-pesimista

letitbe. v tom pripade mam aspon zo svojho subjektivneho pohladu celkom aj pravdu. lebo napriklad mne sa celkom pacia take bezne zeny, co vidim v uliciach, dalo by sa povedat, ze teda priemerne. vlastne ich povazujem takmer vsetky za rovnako atraktivne, aspon svojim sposobom a dost casto sa zameriavam na ine parametre ako vzhlad, kedze tam nie je o com. ale ocividne sme sa nepochopili celkom spravne. fyzicka pritazlivost je nepochybne velmi dolezita. ja to nepopieram. je to to prve, co si vsimnes a vies to aj okamzite zhodnotit, ci je to pre teba fajn alebo nie. suhlasim, ze ludia ktori sa od priemeru odlisuju mozu trpiet, hlavne ak sa odlisuju znacne a odlisuju sa prave v pasme podpriemer. ja som zas cital o experimente, uz je to nejaky cas, takze ho neviem presne zreprodukovat, ktory hovori, ze ak je niecoho v populacii menej, je to atraktivne. uz neviem ako to bolo zdovodnene. lenze v zivote veci nefunguju striktne podla nejakych experimentov a statistik, ak sa bavime o ludoch a ich spravani. ludia nie su stroje, veci. nemozes ich merat ako rychlost svetla. a usudzovat, ze ked on je taky ci onaky, tak to musi mat hned tazsie lebo tych parametrov je tam viac, ovela viac a hlavne ludia su zivi. snad mi len nechces tvrdit, ze priemerne pekna zena alebo aj nadpriemerne pekna, to bude lahke ak bude mat iq 25, bude nevzdelana a bude mat este kadejake ine defekty osobnosti ci cohokolvek. je mozno nizky, ale nizke su aj zeny a kedze su v priemere nizsie ako muzi, tak este stale ma relativne sancu najst si nizsiu ci aspon taku vysoku ako on. alebo si najde aj vyssiu. a nepochopil si pointu mojho prispevku. ja sa mu snazim povedat, ze nema riesit svoj vzhlad a zameriavat sa na zeny. ze si ma najst v zivote ine hodnoty a hodnoty, ktore ho budu naplnat lebo stastie ma mnoho podob. jeho zmyslanie k nicomu nevedie. nebude mat takymto stylom zo zivota nic a partnerku su s istotou nenajde aj keby vyzeral akokolvek lebo posobi nepritazlivo uz len tu na fore sposobom akym sa prezentuje, ako uvazuje o sebe a svojom zivote. nemusis ho ani vidiet a uz je ti nesympaticky. on sa tym nesympatickym sam urobil. mozno je naozaj nesympaticky (co neviem posudit lebo som ho nevidel) aj vzhladom, ale takto svoje nesympatie este zvacsil namiesto toho aby svoj obraz zlepsil niecim pozitivnym. ale na druhej strane ho aj do istej miery chapem. proste ma krizu a z tej sa musi dostat. a este mi prosim ta vysvetli, ako je mozne, ze viem aj o neatraktivnych ludoch, co su aj napriek svojej neatraktivite spokojni a vyrovnani. a dokonca maju aj partnera. asi nebude vsetko len o vzhlade.

a rad by som vedel ako si sa dopracoval k tomu, ze ja som ten syty, kedze vobec nevies kto som, ako vyzeram, v com som priemerny, ci podpriemerny, aky mam zivot a mnoztvo dalsich veci.

Sejla

Inak tu sú aj muži: riasah.quora.com ale musím povedať že tie ženy sa mi páčia všetky, ale z chlapov ani jeden.. U nich mi tam chýba nejaká osobitosť.. Ale keď už by som si musela vybrať, tak angličan, Švajčiar, alebo Ír sú navačší sympoši:) a aj Izraelčan.

Sejla

Wreck, našla som ti to aj s fotkami: www.dailymail.co.uk ... Ono to dáva logiku, že sú také pekné, keď sa zmiešajú tie tváre dokopy, tak výsledok nebude mať žiadnu odchylku od normálu a zmažú sa aj nedokonalosti pleti. Mix rôznych tvárí je zákonite krásny, preto sú aj bratilčanky pekné, lebo su zmiešané z mnohých etnických pôvodov.