Mudr Bielikova Trencin a jej 7,5 eura

Príspevok v téme: Mudr Bielikova Trencin a jej 7,5 eura
mamaka

chcem sa vas rodicov opytat , ktory chodite s detmi tejto pani doktorke , ze ci ste spokojny s tym ako si zakazdym uctuje 7,5 eura za dieta za sono , podla mna na to nema narok , lebo ved predsa deti to musia mat hradene poistovnou ....takto zarabat na chorych detoch , vzdy im minutu pobeha trosku pobrusku aby si to mohla kazdemu zauctovat ...mava tam neskutocne mnozstvo deti za den takych 30 tak pocitajte 30*7,5 ...takych 200 eciek za den a za dvadsat pracovnych je to 4000 eur len za sono ....to je byznys , ale ja uz som rozhodnuta ist na poistovnu a opytat sa na oprťavnenost tohoto vyberu poplatku

ake vy mate skusenosti

zuiop

Zarábať na chorých deťoch je určiite odsúdeniahodné.
A teraz si predstavte, zarábať na hladných deťoch....(všetci výrobcovia a predajcovia potravín)

ni-ka

mamaka-ja som skopcila len tu cast ktora bola relevantna k tejto teme...to aka je doktorka neviem, pretoze ju nepoznam...
ale v kazdom pripade,ak s nou nie si spokojna tak ju treba zmenit...
ja som reumatologicky pacient a radsej chodim na kontroly 40km od mojho bydliska ako lekarovi v nasom meste

mamaka

uz som to nasla len ty si sem neskopirovala aj ten dodatok , ktory hovori za vsetko

fotoportrét
maruska123 tak ja mám zas super skúsenosti s Dr. Bielikovou - gastropenterologičkou detskou v TN - tá si pýta za konzultáciu pri sone 7,50 EUR zakaždou návštevou - riešila som to s poisťovňou- tam mi povedali, že sono má p. doktorka plne hradené, ale ona si pýta za " konzultáciu pri sone - tento polatok jej schválilo VÚC takže je to legálne....

inak tiež jediná detská gastroenterologička široko daleko, v ničom nám nepomohla , malá mala od narodenia hrozné koliky - podľa menovanej doktorky všetko v poriadku a pol roku jej zistili už v akútnom stave v nemocnici invagináciu tenkého čreva - zasunutie jednej črevnej kľučky do druhej a že vraj sa to sonom ani zistiť nedá - len rontgenom, takže k milej pani doktorke sme prestali chodiť, malá je po 2 operáciách na kramároch našťastie v poriadku, samozrejme p. doktorka považuje kontroly u nej za nutné - nechodíme, na kramároch nám povedali že nemusíme

mamaka

a to je co za nezmysel , ze za konzultaciu ...???

takto zarabat na detoch sa mi zda nehumanne ...

za tie peniaze ja mozem mat pre dcerku bezleokovu muku aj cestoviny

presne tento tyzden urobil jeden otec poriadok v Poprade pre 2 eura za cd zlomeniny jeho dietata a bol v prave a ked to prebehlo aj v mediach tak nemocnica tento poplatok zrusila

ni-ka , prosim ta daj sem link na to forum , kde si to ten rodic zistoval
ze za konzultaciu , ved to jej praca , za ktoru dostava plat to akoze povie rodicovi o dietati a za to musi rodic zaplatit !!!

ni-ka

ako som povedala,plati sa ak nema lekar zazmluvnene s poistovnou preplacanie sono vysetrenia...
a na nete na istom fore som nasla toto : tak ja mám zas super skúsenosti s Dr. Bielikovou - gastropenterologičkou detskou v TN - tá si pýta za konzultáciu pri sone 7,50 EUR zakaždou návštevou - riešila som to s poisťovňou- tam mi povedali, že sono má p. doktorka plne hradené, ale ona si pýta za " konzultáciu pri sone - tento polatok jej schválilo VÚC takže je to legálne....
cize niekto mal taky isty problem ako ty a bol aj na poistovni ale kedze pani doktorka poplatok vybera legalne tak potom ti ostava len zmenit lekarku...

Prezyvka55

Mozes ist ku akej chces gastroenterologicke ak sa ti jej postup nepoznadava. Je plno takych kde sa napriklad neplati nic.

mamaka

je to detska gasroentrologicka , preto robi toto vysetrenie , ale aj tak si myslim , ze deti to musia mat hradene poistovnou ...pojdem sa opytat . da aj blok ale taky blok bez poradoveho cisla mozem aj niekomu dat taky ....

minule ked som tam s dcerkou bola tak , tak ked som odchadzala sestra mi hned tlacila zase papier uz vypisany na 7,5 , pritom , ked som jej povedala , ze dcerke nerobila sono ho vyhodila , hned pohotove vypisane ani sa nepredsvedcila , ci jej vobec nieco robila

myslim si , ze nema na to narok

vebe

Mna by skor zaujimal dovod ultrazvukoveho vysetrenia u deti. Vacsina deti je zdrava a sono nepotrebuje. Moje deti su velke, ale sono este v zivote nemali. Cize otazka by mala zniet, co je dovodom tych vysetreni a ci su u vsetkych tych deti opodstatnene alebo ci vsetky tie deti to vysetrenie aj potrebuju. Lebo ak nie, tak je to nahananie vykonov a to mi pride ako problem.

ni-ka

toto treba riesit s poistovnou, mozno nema s poistovnou uzatvorenu zmluvu a nepreplacaju jej sono vysetrenia...treba sa ist informovat do poistovne skor nez zacnes obvinovat doktorku...