Už ma to takto nebaví

Boltonka

neviem prečo ale ked som niekde sama a ludia su naookolo mam pocit že vidia na mne niečo divné a myslia si že som samotár pričom sa zle cítim,ale určite budem muset niečo vymyslieť,jeden nápad už mám ten aj musím robiť vlastne....a určite na vysokej spoznáš nových ludí a budes mat kopec kamarátov to zvyknú byť najlepšie obdobia života ja by som sa osobne tešila

mnamka257

ja som mala práveže vždy veľa záľub a vždy som mala poobede po škole krúžky. tento rok som maturovala, jazykovku som ukončila certifikátom, nemala som už ani balet, lebo moja skupina sa vzhľadom na vek báb, ktoré sme tam boli, už neotvorila, a tak som bola celé poobedia doma. chodím na francúzštinu, ale to mám raz do týždňa cez víkend. predtým mi niekedy liezlo na nervy, že nemám skoro žiadny voľný čas,ale teraz keď ho mám mi ten hektický život strašne chýba - robila som to, čo som mala rada, využila som svoj deň naplno a bola som tam s ľuďmi, ktorých som mala doma a teraz akurát doma depkujem a kvôli tomu nestíham ani toľko vecí, ako som stíhala predtým, keď som mala menej času. takže podľa mňa si určite nájdi nejakú aktivitu, kde stretneš nových ľudí, športuj a cestuj podľa možností. ja dúfam, že na vysokej budem mať zase ten zlatý dobrý uponáhľaný život a spoznám veľa nových ľudí :) a dúfam, že tebe sa to podarí tiež. a inak, ešte k tomu maľovaniu, prečo nevybehneš niekam do prírody, napr. do parku, maľovať a možno tam spoznáš aj nového kamaráta :)

Boltonka

mnamka no to máš pravdu asi to chce trpezlivosť :) najlepšie na tom je že celý život som nemala nejako koníčky. Niekedy to bolo malovanie a to som si kúpila naradičko ale leží tu a žiadna inšpirácia. Popravde pokial som nezačala mať problémy moj koníček boli kamaráti, spoznávanie nových ľudí a spoločnosť.

mnamka257

nie si sama. ja som pochopila, že takéto veci sa nehľadajú, pretože keď to je nasilu, aj tak z toho po čase nič nebude. jednoducho je to o okolnostiach, šťastí, že na niekoho, kto ti naozaj sadne natrafíš. držím palce a skús cez leto robiť niečo, čo ťa najviac baví a čo sa dá robiť aj bez niekoho iného