Problémy s holením...

Príspevok v téme: Problémy s holením...
Anezka

Ahojte, vie mi niekto poradiť, čo robiť pri problémoch s holením ? viem že takých tém tu už bolo milión, ale mam 19 rokov a keď sa oholím, kdekoľvek, na druhý deň môžem v podstate zase,lebo tak rýchlo mi to rastie :( ale problém je v tom, že keď som čerstvo oholená najmä na nohách, mám ich vyhádzané a vyzerá to hrozne, cez leto nosím len dlhé legíny lebo sa hanbím a vyskúšala som snáď už všetko možné, kúpila som si aj epilátor ale to nemá účinok, len to bolí a je to aj tak na nič :( a oholenie žiletkou mi doslova vydrží len pár hodín :( fakt neviem čo robiť a na laser žiaľ ešte peniaze dlho mať nebudem :( máte podobné skúsenosti a niečo vám pomohlo? poraďte mi prosím vás a ďakujem pekne za každú normálnu odpoveď :)

beautician

pri takom probleme ako je zarastanie chlpkou je podla mna velmi tazke najst nejaky prípravok ktory vas zbavi problemu preto je dobre podstupit laserovu epilaciu a chlpky uz po jednom sedeni budu jemnejsie ,tensie a nebudu sa zapalovat.je v podstate aj indikáciou pre tento problem ,skuste dermarevolta

Fleur-de-lis

Anezka, ja osobne by som preferovala aloe vera gel, čistý prírodný. Napríklad odtiaľ www.aloeverask.sk
Ja mám iný, ale kúpený v zahraničí.
Či ti zaberie je ťažko povedať, to musíš sama vyskúšať. Niekomu funguje aloe vera, niekomu kokosový olej, niekomu púder, niekomu salicylova pleťová voda alebo iné rôzne krémy. Proste musíš vyskúšať čo zaberie tebe. Ale ako som písala, ja osobne by som nedráždila pokožku ešte viac nejakým chemickým prípravkom a zvolila radšej prírodný.
A ak máš celkovo veľmi senzitívnu pokožku, tak by som porozmýšľala aj o zmene stravy, ktorá samozrejme náš najväčší orgán veľmi ovplyvňuje.

Ivka 1

Anežka je to Aloe Balzam po holení, nie aloe vera gél :) Viac na : siveta@orangeportal.sk , ozvi sa ak chceš vedieť presný názov a aj ďalšie informácie.Odpoviem Ti na všetky Tvoje otázky.Ja s tým mám veľmi dobré skúsenosti a som presvedčená,že budeš spokojná aj Ty.

Anezka

a ten aloe vera gel sa dá kde zohnať ? naozaj to tak pomáha ? lebo ja sa po oholeni kdekoľvek na tele hneď vyhádžem a vyzerá to strašne potom sa mi to aj zapáli alebo mi zarastie chlpok a dovidenia :( otrasné :(

Ivka 1

Anežka balzam po holení stojí cca 15 € ale toľko Ťa bude stáť aj kokosák s koloidným striebrom.Neviem, možno sa mýlim. Navyše balzam je bez alkoholu a má krásnu vôňu. Je síce určený pre mužov ale s obľubou ho používajú aj ženy či po depilácii alebo holení. Dokáže veľmi rýchlo upokojiť pokožku a zahojiť aj poranenia ak vznikli po holení.

Anezka

ďakujem, pri najbližšej návšteve DM to tam skúsim pohľadať a určite vyskúšam :) ešte to koloidné striebro kde zoženiem ? o tom som v živote ani nepočula

redka

kokosak kupis napriklad v DMku alebo v predajniach zdravej vyzivy... ciste teoreticky aj v lekarni... ale tam som ho nikdy nehladala... ale mozne to je...

Anezka

ten kokosový olej zoženiem aj v klasickej drogérii ? :) výskúšala by som, lebo už keď som vyskúšala toľko vecí, už mi iné ani neostáva len skúšať dokým nenájdem niečo fakt účinné :) ... a to aloe, ktoré spomínaš ivka je drahé ?

redka

este by tom ten kokosak po holeni potom zmiesala s vitaminom e.... normalne tobolku rozpolis a ten olejcek si natries... isty cas som to aj na tvar pouzivala