Trhanie zubov v celkovej anestéze

Príspevok v téme: Trhanie zubov v celkovej anestéze
Toňa

Ahojte :) prosim vas,potrebujem poradit...rastu mi zuby mudrosti,pomaly uz velmi dlho,nemaju kam ist, tlaci ma to do lica, mam to casto zapalene, nechcem,aby sa mi skrivili zuby z toho este viac, tak som rozmyslala, ze si ich dam vytrhat, ale chcela by som vsetky styri naraz v celkovej anesteze, lebo inak neviem, ako by som to zvladla, nemam rada zubarov. Pocula som,ze s potvrdenim od psychologa, ze mam nejaku fobiu z doktorov alebo bolesti sa to da aj zadarmo...a co potom,ked mi ostanu 4 diery a chcem dorovnat zuby? Strojcek? O.o Nemate s tym niekto skusenosti prosim? Kolko to stalo? Dakujem velmi pekne

miraky

Mne uz netreba nic trhat zadne stlicky koli timu ze tam.nedotiahnu zecbol tam mini kax a co sa stalo?zboku mi spoli s kazom sa zub z boka odlomil tak ze ho uz netreba vytrhat lebo zuaden kaz uz tam nie je

luben

ahoj, pocuj ja to tiez riesim strojcek som mala ako decko a teraz sa mi riadne krivia tie zuby vdaka osmickam
Uz som objednana do TN, idu mi jednu trhat ..kamoska to ma za sebou, myslim ze ona mala anestezu popytam sa jej. Uz mi domov doniesla wodenzym - to je taka vychytavka na tieto pooporacne stavy strasne to pomaha ona rychlo potom odpuchla aj sa jej to dobre hojilo. to si isto zozen este pred operaciou lebo zuby su svine to budeme obe jak balon uz to vidim :D a to funguje na dakych enzymoch ci co ..proste je to zachrana. tak mam plnu vybavu na odpuchnutie len uz nech to mam za sebou.. drzme si palce