Avon alebo Oriflame?

vevericka

kika ved som napisala peniaze z kampane, myslela som tu kampan, co maju proti rakovine prsnika, ved tak to volaju ci nie?
kaciatko..no a kolko kozmetickych firiem dava peniaze na vyskum?? (neratam take ako merc, ktore robia hlavne laboratorne chemikalie a az potom kozmeticke polotovary typu farbivo) tak je ich minimum, ked chce niekto podporit ich kampan, moze si kupit napr iba pero,ci tricko, kozmetiku nie, pises, ako keby ja, co som musela zabit par mysi v skole, nemozem dat na utulok

kikala

vevericka tie peniaze ktore idu humanitarnym veciam- su len z vybranych produktov. co byva ten zvlast letacika len par produktov... tak by som to zase tak nevyzdvihovala. co je samozrejme pekne.. ale nie uplne tak ako pises

kaciatko_7

no ja som nepisala na co dava avon peniaze z kampane... ale ze je to pre neho dobra propagacia, tym ze sa zamerali ist takou "huminatornou" cestou, zvysuju si tym renome aj u tych ludi, ktory sa potom rozhoduju ani nie tak pre vyrobok, ako pre podporu kampane...

kaciatko_7

BuLcAnA: neviem preco tu nadavas niekomu do krav, len preto ze ma pravdu... avon ani oriflame nie su prirodne, tak sa s tym zmierte vsetky avonacky a oriflamacky, cest vynimkam, ktore to hodnotia objektivne a maju v tom prehlad
neda mi nespomenut este k tejto teme avon a ich kampan proti rakovine prsnika... asi ich zamer nie je cisto humanitarny, ked napriklad taky sprchovy gel, ktory som minule dostala, obsahuje strasne vela latok oznacenych ako nebezpecne a pri castom pouzivani alebo pri velkej spotrebe, tieto latky, v ich vzajomnej kombinacii mozu prave rakovinu vyvolat... co za tym hladat? reklamu? vsetko je business a kazdy chce prachy a avone sa asi crtalo nabalit sa spolu s farmaceutickym priemyslom na naivite obycajnych ludi...

vevericka

ja mam viac vyrobokov z avonu, lebo ma vyjde lancnejsie( kamoska avon lady mi to dava za jej cenu) som na nu viac zvyknuta lebo ju pouzivam nieco cez 8 rokov, ale napr na hojivy zazrak z oriflame nedam dopustit,

lioness_01

Martina, presne ako píšeš... Ja Oriflame používam, hlavne dekoratívku, lebo mi max. vyhovuje, aj Oriflame predávam, ale rozhodne nikomu netvrdím, že je to prírodná kozmetika, lebo to má od prírodnej kozmetiky velice ďaleko :))))

Martina91

Lioness - dakujem, klobuk dole :-) Uplne s tebou suhlasim. Totiz to ja som mala moznost oriflame sprostredkuvat reklamu v casopisoch, /ako aj inym kozmetickym znackam/ a viem o com hovorim. Nemam nic proti tomu ked to ludia pouzivaju, ak im to vyhovuje, ale som citliva na to ked hovoria o tom ze to je bio a bio kozmetiku v rukach v zivote nedrzali. Certifikat sa vydava iba za prisnych kriterii a musia sa uvadzat vsetky zlozky v produkte.

lioness_01

BuLcAnA: debiliny by si mala prestať kecať ty a hlavne prestať veriť tým sprostostiam čo Oriflame o svojich výrobkoch tvrdí. a nechápem prečo hneď útočíš, peknú hanbu robíš Oriflamu.. vieš argumentovať len nadávkami a útokom ?