L-Carnitin

mackousko

Kupit L-carnitin je strata penazi, nekupujete najprv si dajte do googla /l-carnitin kulturistika/ a potom zistite ,ze to vobec nema vpliv na chudnuti ani na tom, ze vam to prida energiu a potom sa vam bude akoze dobre cvicit. Dokonca sa robili testy bolo testovanych par ludi co brali L-Carnitin a par ludi co boli placeabo (miesto l-carnitinu brali neco ine pricom o tom nevedeli ze to nie je l-carnitin). Na konci testovani zistili, ze po zmerani tuku u vsetkych ludi nebol ziadny podstatny rozdiel.

nastenocka77

ahojte.. chcem sa spytat, ti, co ste to brali, nabrali ste nejake svaly alebo sa z toho pekne chudlo??? chcela by som to vyskusat, samozrejme aj s cvicenim, len teraz vaham, cisa oplati dat za to peniaze :) vopred dakujem za odpoved

evitabarca

L-Carniten je urceny ako vyzivovy doplnok pri cviceni, jeho hlavnym ucelom je to ze cloveka nabudi k vyssiemu vykonu a tym a vyssiemu spalovaniu podkozneho tuku. Vhodne je aj upravit stravu zaklad je menej prijat a viac vydat (energie). Vysledok sa urcite dostavi. Uzivane tohto pripravku nema vyznam pokial sa necvici. Ked je clovek vycerpany trebarz aj psychcky z prace a velmi tazko sa nastartuje na cvicenie, toto je fakt dobre a zabralo aj na chudnutie. Vrele doporucujem!

flower

Maculka - neviem ci to povedia ostatne zienky, ale tyzden je velmi kratka doba aby bolo nieco poznat,ja osobne som schudla viac nez 10kg, ale trvalo mi to pomaly rok, vysledkom bola pevna figura, nespominas este pitny rezim, ten je velmi dolezity aby sa odplavovali z tela toxiny...

kar

Neviem ja mam pocit, ze uzivanim toho karnitinu som si akurat mozno zbabrala menst.cyklus.Ja som ho mala od Vianoc kazde 2 tyzdne to som bola uz hotova.Napravilo sa mi to az teraz.Je koniec maja.Fakt neviem ci to bolo len zo stresu,ktoreho bolo dost,lebo lekar nic nenasiel.alebo za to moze ten tekuty karnitin.Nemyslim ze by sa z toho velmi chudlo,ani po sporte.

maculka

mackousko jasne ze mam z coho chudnut, inak by som nechcela schudnut, nie som anorekticka, nemam dokonalu postavu a som baculata, takze mam z coho, len nechapem, ze po tyzdni s aneprejavi aboslutne nic, a to necakam zazraky stacilo by apson neco,ale vobec nic!