Bolesť zápästia

Príspevok v téme: Bolesť zápästia
|AnonyM|

Dobrý deň. V Sobotu poobede som začal cítiť slabosť v ľavom zápästi, keď som niečo chytil do ruky tak som cítil akoby som to nemohol uniesť, stačíl aj napríklad prázdny pohár. Asi po hodine sa mi tam urobil malý červený fľak asi 2mm, ktorý na druhý deň zmizol. V nedeľu som mal menšiu bolesť zápästia ktorá nie je stála ale ibe niekedy cítim ako to zabolí. Bolí ma aj od lakťa nižšie(bolesť vychádza od lakťa) akoby by som si ten lakeť niekde udrel. Hrám na basgitare a v Sobotu ešte pretým ako ma začalo bolieť zápästie som na nej hral. Nie dlho asi tak 10-15 min ale hral som dosť rýchlo. Po dohratí som zacítil takú krátku miernu bolesť zápästia. Čítal som že to može byť aj karpálny tunel no mám len 17 rokov a na basgitare hrám len rok. Je pravdou že som niekedy dosť dlho na PC ale nie vždy maximálne každy druhý deň keď som na PC aj 6-7 h. Može to byť že je to len presilené a po čase bolesť prestane? Stalo sa mi už raz niečo podobnre no vtedy som mal slabosť v zápästi asi tak3 dni a potom to prešlo.
A ak to je ten karpalni tunel po operacii by som sa mohol vrátiť k hre na basgitare?

|AnonyM|

Prosím poradte. Bolesť už nieje taka silná a zápästie už nebolí vždy len nikedy. Ale vždy mám v zápästi taký diný poci akoby som ho mal slabé alebo niečo také... zápästie ma nebolí tam ako je ten karpálny tunel ale viac k predlaktiu

Najčítanejšie články