Alergia

Príspevok v téme: Alergia
Alergiaaa

Dobrý deň,

páli a svrbí ma jazyk a podnebie, nebolí ma tak bežne, ako keď som nachladnutá a tak ma napadlo, že to môže byť aj alergia.
Je možné že by to bola alergia, aj keď mám bežný biely povlak na jazyku ako pri nachladnutí hrdla? Môže byť aj ten biely povlak prejavom alergie?

RNG

Biely povlak su obvykle plesne alebo candida, na co atb nepomozu, skor poskodia. Na to je ucinny oreganovy olej , vlastne len jeho ucinna zlozka, carvacrol, kde davka na ucinok musi byt 3 x 200 mg carvacrolu.
Pomaha sa vyhybat cukrom a bielym mukam/skrobom a pomaha brat kazdy den zmes mikrovlaknin na cistenie criev a podporu probiotickej flory, lebo obvykle biely alebo farebny povlak na jazyku znamena zla crevna flora, kde miesto uzitocnych probiotik su rozne skodlive kultury, ako plesne, hnilobne kultury a tiez samozrejme kvasne
No a tiez si treba nasadzat kvalitne probiotika, tj take, co sa zive vedia prebojovat cez zaludocne kyselinuy a take, co su teploodolne, aby si ich kupil este za ziva a nie znicene teplom.
Viac najdes cez google pod mojim nickom a slovom candida.

odpoved007

môže to byť alergia, ja som mala podobné príznaky - svrbenie podnebia, ale aj uší, zvláštne útvary na jazyku a po výteroch, keď sa nič neukázalo ma poslali na alergológiu a tam mi tých alergií našli početne...

hmmmmm

mozne je vsetko ... ale najpravdepodobnejsie je to mikrobiologicka infekcia ... najlepsie urobit ster povlaku a kultivaciu a zistit, co to je a liecit to ATB ...