Môj bývalý má ešte o mňa záujem?

Príspevok v téme: Môj bývalý má ešte o mňa záujem?
otázka..

Ahojte,chcem sa spýtať či podľa vás môj bývalý má ešte o mňa záujem?
Je to takto: S mojim bývalým sme sa rozišli cca pred rokom,no ja ho stále milujem. Po vzťahu sme sa obaja ešte ľúbili potom sme boli "kamaráti s výhodami" ...
Teraz neviem na čom som stále sme viac ako kamaráti (ja to tak cítim) keď si píšeme,tak mi napíše že som úžasná ale dosť často chce odo mňa neaké foto,samozrejme mu žiadnu nepošlem ale on sa zato nenahnevá,často mi už teraz pošle pusinku alebo sa so mnou chce stretnúť (ako "kamaráti s výhodami" )alebo mi povie že mám peknú riťku a zaujíma sa o mňa keď mám zlú náladu,že čo sa deje,či sa niečo stalo atď ..
Ja už neviem čo mám robiť,strašne ho milujem a ja neviem či on ešte niečo cíti ku mne ...
Povedzte mi prosím úprimne čo si o tom myslíte. :(

otázka..

Ale ja mu verím a viem že by to už nikdy nespravil,veľmi to ľutoval,poznám ho a viem kedy ho to naozaj trápi a viem že ho to trápilo.
A vo vzťahu by som mu dôverovala.

givemekiss

Tiez si myslim zeby si sa nemala vracat a radsej sa odputat od neho lebo raz ti velmi ublizi :-( ak to spravil raz a tak velmi ta lubil, spravi to znova a mozno tak aby si o tom nevedela...celkovo medzi vami bola znicena dovera, neviem si predstavit ci si schopna mu znova verit...ak hej bude ta to hlodat furt, ja som tiez presla niecim podobnym, odpustila som vratili sme sa k sebe ale nedokazala som mu verit ak siel niekam bezo mna...fantazia je hnusny nastroj a mne nebehalo hlavou nic ine iba co ak niekde zasa niekoho stretol a bla bla ...isla som sa zozrat z toho tak som to nakoniec sama ukoncila ...

otázka..

Je to tak,že mi sme mali spolu krásny vzťah a potom sa stretol s jednou babou a pobozkali sa (pri tom vedel,že na ňu veľmi žiarlim :( ) A ja som sa to dozvedela tak som sa s ním pohádala a potom som musela odcestovať do zahraničia cca na jeden a pol mesiaca (Tak sme zatial mali pauzu) aj keď mi písal aj do zahraničia sms že ma ľúbi a že chce náš vzťah obnoviť. Ja som ho milovala,ale povedala som mu že keď prídem domov tak uvidíme ako bude a prišla som asi o 2 týždne na to domov,potom sme sa aj stretávali,pobozkal ma a tak ale už s toho nebol vzťah a odvtedy už prešiel cca rok a ja ho milujem ale či on mňa to neviem,možno ani nie. :(

Agnes989

No a preco ste sa vlastne rozisli, hlavne ked ste sa este aj potom tak velmi lubili? Vas vztah je nejaky cely zamotany. Ci ta miluje ti z tohto neviem povedat, z tych jeho poznamok ako ze mas peknu ritku by som to urcite nesudila. To su len sexisticke poznamky a s laskou nic nemaju spolocne. Ak chces vediet ci ta este chce aj na ine ako do postele tak sa ho na rovinu spytaj.

givemekiss

Podla mna tie "vyhody" ma s viacerimi inak by uz davno sa dal znova do vstahu s tebou...takto mu to proste vyhovuje, je bez zaväzkov a uziva si ...preco ste sa vlastne rozisli ? Z koho strany to slo ?

Dilin0

či ta este miluje? či by ste to neskusili znova? alebo takto nejak neviem presne. čo o teba ma zaujem ,tak očividne hej ked ti takto lichoti a zaujima sa o teba.ked nema priatelku tak prečo ne

otázka..

A ešte chcem dodať,že dnes sa ma spýtal či niekoho mám,som odpovedala že nie a ty? A on mi povedal že nie,je vo vzťahu so slobodou...

otázka..

A ako sa ho mám nepriamo opýtať?
Veď on ma veľmi dobre pozná,alebo by sa ma spýtal kam mierim tými otázkami.