Otazka na muzske aj zenske pohlavie

Slobodna

Lakujem si nechty na nohách - červeným lakom a to najmä v lete. Na rukách mi to prekáža najmä pri bežných činnostiach.

MultiLevel

Mojmu muzovi sa nepacia nalakovane nechty na nohach, raz povedal, ze mu to pripomina jeho babicku :D a odvtedy sa tomu vyhybam. Na rukach mu je to jedno. Ja som zas typ, co ma rad cervene, cierne laky, s tym, ze ak mam jednoduchsi model oblecenia, nechty ho mozu zvyraznit resp.obzvlastnit a vtedy ho pouzijem. Co sa tyka tych noh, naozaj som sa stretla len s negativnymi reakciami...

ja ja ja

Ja nie, naco? Lak obsahuje same chemikalie a vsetko sa to vstrebava cez nechty a kozu do tela. Dost chemie je v potravinach, v ovzdusi, vo vode, tak naco este viac trepat do seba toho svinstva. Uz len ten smrad z laku je odpudzujuci a to nehovorim o odlakovacoch na nechty. Bleee

Blondula

stejsi.....tvoj nick nepoznam,asi mas zmeneny :D mam sa uz dobre,ale mam temu v zenskych problemoch,konizacia-problem....precitaj a porad ak vies :P

Stejsi

ja si tiez nelakujem ani na rukych ani na nohach. Je s tym len zbytocna babracka, clovek sa nalakuje, ide pod sprchu raz, druhykrat a uz zase musi odlakovavat a lakovat na novo. Strata casu.
Blondula vitaaaaaj, kde si bola, ty si tu nebola vyse roka kocka, co? Ako si natom s tym chalanom co si randila, co bol mladsi od teba o 10 rokov. Uz je nieco viac ci ako? :)