Otazka na muzske aj zenske pohlavie

Vevegab

Vám (tým, čo to tu okomentovali) už hrabe všetkým alebo čo?

Samozrejme, že chlapom sa páčia nalakované nechty. Teraz len títo dvaja trepú a mudrujú, ale dobre by sa viac obzreli za nejakou prsatou vyumelkovanou a s nalakovanými nechtami.

Chlapi stále len trepú, že by chceli prirodzenú a slušňáčku, ale pritom všetci chcú štetky, lebo vnímajú ženu len ako sexuálnu bytosť, kt. okrem iného patrí hlavne do kuchyne.

Čo je natom prepánajána že si žena nalakuje nechty? Veď je to pekné a oživuje to ruky a nohy. Je to niečo ako náhrdelník a náušnice. Tak zlož aj tie dole, nemaľuj sa, nedbaj o seba a poďme všetky žiť nadivoko, len tak ako nám príroda nadelila, už teraz som zvedavá ako sa to bude chlapom páčiť ;)

chlapik

nie nepaci sa mi to, este ked tak nalakovane priesvitnym lakom ale inak nie. Nemam to tiez rad, nastestie mam frajerku ktora si ich nelakuje a aj tak ma krasne nozky. Dolezite je aby si udrziavala hygienu noh a nie to ci ich mam nalakovane. A co neznasam a to som si vsimol najma u starsich zien, ze si lakuju nechty na nohach alebo aj rukach vsetkymi moznymi odtienmi od zltej, cez oranzovu, tyrkysovu az po ciernu. No otras. Jak bosorky, uz len metly im dat. Ak to ten tvoj nechce, tak si nelaku, vie co je to prirodzena krasa.

randommmmmmm

mne sa to nepaci, ani na nohach ani na rukach. a nepacia sa mi ani dlhe nechty. a uplne najhorsi je cerveny lak na dlhych nechtoch, to je proste hruza :D