Star Silk Pro - odstraňovanie chĺpkov

daniellka26

ahojte baby, tak ja sa raz tiež chystám na laser, ale tak čítala som o tom tiež hrozne veľa a našlo sa dosť ľudí, ktorí tvrdili, že im to nepomohlo a aj tak vyzerajú tak ako predtým, je to o človeku určite, každý ma iné chlpy, ale dúfam, že mne to zaberie, ale vyskúšam to asi až po deťoch, pretože cez tehotenstvo kolíšu hormóny a nechcem zbytočne vyhodiť peniaze, keďže to stojí fakt riadne peniaze.
Čo sa týka vrátenia toho "šmirgľa", tak to sa dá vrátiť aj použité. Ja som im včera písala mail, že ruším objednávku a že teda to nepreberiem a oni mi napísali, že mám to aspoň vyskúšať, že do 44 dní, to môžem vrátiť kedykoľvek a pošlu mi peniaze na účet, čiže môžte to ešte skúšať, možno to fakt treba používať aspoň 3 týždne a potom to ešte stále môžte vrátiť. Ale tak ja som to neprebrala, lebo nemienim zbytočne dokopy 10 eur vyhadzovať na poštovné...

MirušKinguš

No, to by som aj ja rada vrátila, ale v podmienkach majú, že tovar sa musí vrátiť nepoužitý, tak asi ťažko to bude vyzerať nepoužité, keď už som ten papier s kryštálikmi raz nalepila na tú ružovú násadku, tak keď ho strhnem, už ho nemám na aký papierik nalepiť, kde pôvodne bol...Proste vyhodené peniaze, môžem to používať v zime ako peeling medzi holeniami epilárom, aby mi nezarastali chĺpky. Tomu debilovi Horváthovi som akurát napísala milý mail:Milý pán Horváth,
ďakujem, za "ojeb" keď už sa musím tak vyjadriť, hoci som solídna žena na úrovni s vysokoškolským titulom. Človek už, bohužiaľ, v dnešnej dobe nenatrafí na slušných ľudí a slušné produkty. Takže môžete si s Vaším zázrakom Star Silk Pro vyšúchať riť. Prajem Vám, nech Vás osud dobehne ešte v tomto živote, pretože hoci Božie mlyny melú pomaly, ale isto. Prajem Vám pekný deň, čierne svedomie a bezsenné noci.

EEEEE

danielka

ja som chodila aj na laser min rok, ale potom na leto som vynechala a uz som nebola..bola som 4x a chlpky mi vypadali asi za tyzden od depilacie no a teraz si to zase holim ale uz mi rastu riedke...takze zaberie to ale nie uplne...aj ked pol roka som nepouzila ziletku..ono musis chodit preventivne na to asi kazdy rok ked sa cosi objavi no mna nebavilo vrazat do toho stale peniaze..ale nieje to 100% , ale asi najucinnejsie zo vsetkeho....vzdy sa nejaky chlpok objavi.a chcela som vyskusat preto tento smirglik. ale radsej nie... radsej si asi nasetrim,odlozim este na ten laser a budem chodit cez zimu...aj ked to ide do penazi :/

Maka1281

Dievčatá, porosím poraďte mi, dnes mi to prišlo domov a ako sa to už riešilo tiež som za to dala 26€ a nie 20 :D ale chcela by som vedieť, či to viem poslať naspäť a hlavne či mi aj dojdu peniaze ?? Nemáte niektorá skúsenosť ??

daniellka26

však ani mne, ale myslela som, že to bude jemnejšie, že kožu s tým nezderieš, ako ono sa tam píše, že hladké nohy za 3 týždne, tak možno to treba používať 3 týždne a až potom sa dostavia výsledky, neviem, v každom prípade mne stačilo, čo som si prečítala od Miruš a objednávku som zrušila a neprebrala, za 26 euro si radšej nakúpim žiletky...aj keď to sa dalo čakať, veď už toľko olejov a somarín je na tie chlpy a nič nezaberá...asi len laser a to tiež neni isté...čo už...

EEEEE

ved mne to tiez neslo do hlavy ze ked to chlpky vlastne zbrusi tak to musi aj kožu a ze to moze aj stipat a koža byt podrazdena a uz vobec nie na opalenu kožu..sa mi to nezdalo...a tolko ceremonii okolo...

ak ma este niekto skusenosti pridajte sem

MirušKinguš

Takže aj ja som na to kukala a zvažovala, že to asi bude blbosť, ale keďže som videla aj zahraničné reklamy, tak som si povedala, že 20€ je v pohode. Dnes mi to prišlo, aj s dobierkou (kuriérom) som zaplatila 26€. Akože fakt šmirgel- akoby ste si chceli pilnikom na pedikúru ošmirgľovať chlpy. Takže by som to nazvala skôr peelingom na sucho. Na nohách mi to krátke asi 3mm chlpy dalo dole, ale určite nie šiestimi pohybmi, takže mám podráždenú pokožku, natrela som si nohy kalciovou mastičkou a budem dúfať, že sa mi to do pár dní ukľudní. Na rukách mám jemné chĺpky, na tie to nemalo vôbec efekt, asi musia byť krátke oholené alebo čo. Takže je to oser!!! Určite mi neostanú dva týždne hladké nohy. To pochybujem.

EEEEE

co? ved ja som to videla za 2 eura...ale asi nejaky fejk..teda netusim aky moze bzt medzi tym rozdiel..a mozno ze to tvoje balenie obsahuje viacero tych "brusiek" :D ja neviem vazne..kazdopadne daj vediet ako to funguje..to by som potrebovala velmi. zeby konecne nejaky zazrak uz vynasli, som veeelmi zvedava

daniellka26

No dnes mi prišla správa, že zajtra to mám doma, tak som zvedavá, pozerala som aj americké, či anglické stránky a tam si to dosť chválili tiež, u nich to stojí 60 dolárov, čo je teda asi tých 40 euro, lenže momentálna zľava 50%, čiže 20 euro, určite dám vedieť.