Rozchod a obnovenie vztahu

Príspevok v téme: Rozchod a obnovenie vztahu
michal16245

rozisiel som sa s priatelkou po 10 mesiacoch vztahu, kde na to klapalo uplne v pohode,avsak posledne 3 mesiace boli nocna mora jej otec nam uplne zakazal sa stretavat (ma snim problemy hadaju sa kazdy den ako jej otca nepochopim ze jej vynadava a ponizuje)a zobral jej aj mobil aby nemohla so mnou komunikovat a tajne mala druhy odo mna s pausalom,mal som uz nervy z toho ze som sa nemohol snou stretnut a zacal som sa jej vyhrazat rozchodom ze to tak dalej nepojde a ona ma stale prosila nie ze to zvladneme a ze ma lubi a nikoho ineho nechce, nakoniec som ju polozil na kolena stym ked som jej napisal ze uz pre mna neexistuje,(to vsetko nebola pravda ona pre mna existovala vzdy a nikdy som sa nechcel rozist) neviem ak mam nervy spravam sa tak akokeby by som mal zachvat zurivosti a ublizim aj tomu najblizsiemu v tom case som zvysoval hlas aj na vlastnu rodinu, ked som bol maly, rozbijal som vsetko co sa dalo a uteky z domu ma museli po okoli hladat moji rodicia, nakoniec sme sa stretli a rozisli sa hned bez toho aby ma vypocula,lebo som jej posledny mesiac iba ublizoval, bola na mna nasrata nema ma ani rada, povedala mi ze ma noveho kamarata kto ju pochopi neodsudzuje ju za nic a ma ho velmi rada o koho sa moze opriet a zdoverovat ale nema snim vztah, otazkou je ci je mozne snou obnovit vztah a vystvetlit jej stym ze som jej ublizoval nepodvedome a stale ju lubim nikdy som neprestal od zaciatku vztahu, ten posledny mesiac som som jej ublizoval ma cely mesiac prosila ze sa nechce rozist, ale sms ze neexistujes uz bolo po vsetkom nechcem zahodit taky vztah kde som aj zahodil okolo 800 eur, doprava s autom a darceky nakupy atd, citim ze ona je ta prava ako aj ona stale mi pisala ze som ten pravy, ona je zacinajucou modelkou a ja len doma robim popri farme doma a chodim aj do prace spoznali sme sa tak ze chodila ku nam jazdit na kona,kazdy neveriacky krutil hlavou ze taka krasna dievcina chodi s takym skaredym chalanom,je to pravda niesom pekny ale psychicky divny chalan ale tie stavy hnevu tak isto do dopadlo aj s predoslym vztahom ktorej som vynadal co ona za to nemohla,prosim je to mozne ci sa mam na to vykaslat? mam pocit ze kazdy nasledujuci vztah bude mat vzdy ten isty dovod rozchodu ze ublizujem... nieje to hocijake dievca je dost mudra a ma iq cez 150 a ja 120 aj to bolo pre mna dost blbe o kolko je mudrejsia odo mna, inac ona ma 16 a ja 21 vopred dakujem za rady

Lucille

Prepáč, ale keď sa vžijem do jej situácie, ani sa jej nečudujem, že už ťa nechce. Ona nemôže za to akého ma otca a predsa len je ešte moc mladá, aby sa mu vedela postaviť...Takže aj keď by ste sa nejakým zazrakom dali zas dokopy, prevdepodobne by to skončilo tak isto.

Inak podla mňa by si mal s tými záchvatmi zúrivosti niečo robiť, lebo raz to možno neskončí dobre. Ja by som na tvojom mieste neodmietla ani radu odborníka.