Muž kozorožec

Príspevok v téme: Muž kozorožec
mishtagea

Viem, že človeka sa nedá škatuľkovať podla nejakého znamenia , ale v tomto prípade to totálne sedí. Páči sa mi jeden muž , ktorý je čistý kozorožec a neviem ako si k nemu nájsť cestu. Keď pracuje tak sa venuje práci a nejaký pomimo rozhovor je nereálny a keďže nebývame v tom istom meste ani nejaké "náhodné" stretnutie nehrozí. Preto som len zvedavá aké skúsenosti máte vy s takýmito mužmi , ako ste sa s nimi dali dokopy ...atď nech naberiem nejaké inšpirácie :)poteším sa každému postrehu

Maoam

ja to beriem ako miernu orientaciu, v realite ide beztak o individualneho jedinca, jeho charakter, jeho vychovu, jeho zivotne skusenosti, atd...

Iveta Michael

Môj príspevok treba samozrejme brať s nadhľadom - partnera netreba posudzovať podľa toho v akom znamení sa narodil! :

vôbec mne idú strašne na nervy niektorí ľudia ktorí sú schopní podriadiť horoskopu či konštelácii hviezd a súhvezdí všetky svoje kroky,činy a pod. to je naozaj hlúpe...

Blondula

MAOAM...veru nemame 25,ale zase musim povedat,ze cim som starsia,tym mam "rozumnejsi a kludnejsi" vztah :D
spominala som mojmu vcera,ze v robote je strasne teplo ani vzduch nam tam neprudi a dneska mi doniesol ventilator aj s predlzovackou :D :D on je taky vtipny romantik,nosi mi klobasky a slaninu :D ale tak aj cokolady a zakusky samozrejme :D ja ani neviem ake je cinske znamenie,ale to,ze ja som blizenec-opica,bude to mat so mnou veru narocne :D :D

Maoam

Blondula, ale je pravda, ze ja to tiez nemam bohvie ake lahke, Ryby s ascendentom v Rakovi, ale zachranuje ma cinske znamenie, ked treba :D.

Maoam

Blondula, tak obe uz nemame 25r,ze ano a moja posledna skusenost bola dost horor, takze som rada,ze je to minulost a krachlo to prave na nespolahlivosti a nebol to Kozorozec :D.