Baby, ake spravanie chlapcov a muzov je vam na smiech?

Príspevok v téme: Baby, ake spravanie chlapcov a muzov je vam na smiech?
sa smejem

Tuto temu som zalozila pre vas dievcata, aby ste sa slobodne vyjadrili ktore spravanie na chalanoch a muzoch vam pride strasne smiesne a trapne zaroven z ich strany :D Pokojne mate moznost sa takto anonymne zaroven verejne vyjadrit. "Vypluvnite" to zo seba a vykricte svetu co z ich spravania vam nasadzuje usmev na perach. Cim sa ti muzi a chlapci tak strapnuju.
Mne je napriklad na smiech, ked sa mladenci vo veku 18 az cca 30 rokov stretnu a zacnu si takym frajerskym podanim ruky ako z gansterskych americkych filmoch zdravit, ze aki sme my cooool :D Trapne a smiesne :D Alebo napr. ak sa rozpravaju dvaja traja a stoja oproti sebe s nasiroko rozkrocenymi nohami akoby si vetrali rozkrok :D Vtipne co? :D Ako si chcu dokazovat ze s nohami nasiroko posobim ako tazky frajer ktory ma dominantne postavenie.
Tak baby, co je vam velmi vtipne z ich spravania a postojov. Ci len ja mam ten dojem, ze niektori vyvolavaju opacny efekt svojim spravanim ako povodne chceli vyvolat? :D Teda hraju sa na nieco cim niesu a len napodobnuju hercov z amer. filmov? Tesim sa na vase prispevky babenky nech ste akelkolvek vekovej kategorie :) Dajme to tym chlapcekom s dusickou dietatka vyzrat cim sa pred nami strapnuju :D
Dakujem holky :D

pobavena

boze, dievky, vy sa smejete na tom, co robia typicki chalani a stavim sa, ze vacsina chalanov, co sem zavita sa smeje na vas :D viete asi ako posobite? Tak klasicky ohovaracsky. Mne osobne pride kopu veci na tych tazkych frajeroch smiesnych, ale povedzte, my nie sme vobec ine :D som si ista ze tu medzi vami su inteligentne baby, ale ked si tak vezmete, urcite niektora z vas nosi kabelku tak trapacky prehodenu cez laket (ako tu bolo spomenute), akoby tou taskou naberala svaly alebo co. Ved uvedomte si ze chalani su ini, robia si svoje veci, baby ine, robia si svoje. A neohovarajte tolko, radsej zdvihnite zadky a chodte si zacvicit. Dovi :D

compendium

hach, tak to s ocinkovi autami to poznám aj ja. Ocinko podnikateľ alebo má postavenie niekde na vyššom mieste a kúpi synčekovi už v 18 auto a ten hraje ťažkého frajera a loví dievčatá naň :D
To čo píšete tu niektoré je čistá pravda. Skutočne sú niektorí svojím správaním strašne trápni a hrajú sa na americ. hrdinov.

odpovedaaam

mne je velmi vtipne, nemozem zadrzat smiech napr. parkrat sa mi stalo, ze typek na lepsom aute zastavil rovno pred nosom,oslovil ma ci ideme na kavu, alebo len ked tak popri mne ako kracam po chodniku pribrzdia a snoria. alebo ked vidim ich fotky o zrkadlo nasponovaní...smiesne..:)))alebo ked sa vozia na ocinovom(pocuvaju zlatokopky naplno)a vsetkych klamu ze zarabaju tazke prachy ze su uspesni a nieco v zivote dosiahli a pritom vsetci naokolo vedia ze to nieje pravda ale to ocino sa postaral a pozical po dlhom slubovani a prosikani..to mi je smiesne velmi..ked sa tvaria strasne dolezito :DDD

Hrac

jaaaj take podanie ruky :-D to skor dake gheto :-D lebo mne americky gangster evokuje chlapa elegantne obleceneho v saku s klobukom, tak mi neslo do hlavy :-D

soffa

nemyslim ze by mi vadilo,kto jak stoji(myslim s tymi nohami na siroko;-)take veci si nevsimam;D.ved aj niektore barbiny nosia kabelky na lakty a nesu sa jak;DDDDD.skor sa smejem z toho akych robia so seba machrov,hlavne ked maju vypite a s 0% alkoholom su hamblivi,pozeraju do zeme.tie ich hrdinke reci,ze daju dole,kazdeho ktory sa im nepaci atd,proste bludy.

vysmiata

mne pride smiesne zo spravania sa ci uz mladych alebo starsich muzov to tiez ako niektori ked sa rozpravaju tak stoja nasiroko a ja tomu hovorim ze presusuju koule :D ale tiez aj ked tým mladym ako ich volate usiakom tatino kupi auto alebo ho dostanu ako firemne od zamestnavatela a vkuse ho obzeraju, chodia okolo, odstranuju neviditelnu spinu z karoserie, obliehaju dookola a dokazu v nom sediet aj dve hodiny :D Moj byvali to tak robil aj jeho kamarati. To bola podivana. Neskutocne ako tie deti dokaze auto fascinovat. Vecne deti len hracky ich stale bavia :D

som Martina

Ajjasmejem a Dilin načo tu píšete keď téma je pre dámy a nie pre vás?
Mne osobne príde srandovné na správaní mladých mužov najmä tých čo sa zamestnajú v nejakej firme, úrade, alebo len robia propagátorov výrobkov na ulici čo oslovujú ľudí a núkajú ako sa tvária straaaaašnéééé dôležitý lebo už majú oblek a sú tak strašne dospelýýýý :D Najmä tie mladé ucha na úradoch sú takí múúúúúdri až to bolí. :D Všetku múdrosť sveta spapkali ušiaci :D

L-Lauren

Hrac to nieje obycajne podanie ruky ale take ako spominame z tych filmoch ze sa stretnu dvaja qvazi kamosi a tak zosiroka z bocnych stran si podaju ruky a pripadne sa potlapkaju po pleci. Prehnane pateticke :D urcite nie prirodzene podanie ruky.

L-Lauren

Dobra tema, mne sa paci :D
Ten pozdrav rukou mas na mysli taky co aj mne pride vtipny a hrany taky ze ruku natahuju uz z dialky a tlapnu si zo stran a drzia ten stisk tak dlhsie nie? Hej sranda ako z filmov tiez som si vsimla ze ti mladi nastrocni ale aj po dvadsiatke tak sa zvykli zdravit ze aki tazki frajeri :D
A mne este pride smiesne z tych co navstevuju fitka a potom chodia tak nasiroko s rukamiod tela ze ake svaly uz maju a pritom ani tak necvicia ale zeru anabolika a steroidy :D

lilyiankaa

mne je na smiech, resp. bolo mi na smiech, keď som ešte bola sama a chlap na mňa išiel štýlom : "mám auto, peniaze, dobrú prácu, vlastné bývanie, neskočíme na kávu?" :D no dovidenia