Baby, ake spravanie chlapcov a muzov je vam na smiech?

Príspevok v téme: Baby, ake spravanie chlapcov a muzov je vam na smiech?
sa smejem

Tuto temu som zalozila pre vas dievcata, aby ste sa slobodne vyjadrili ktore spravanie na chalanoch a muzoch vam pride strasne smiesne a trapne zaroven z ich strany :D Pokojne mate moznost sa takto anonymne zaroven verejne vyjadrit. "Vypluvnite" to zo seba a vykricte svetu co z ich spravania vam nasadzuje usmev na perach. Cim sa ti muzi a chlapci tak strapnuju.
Mne je napriklad na smiech, ked sa mladenci vo veku 18 az cca 30 rokov stretnu a zacnu si takym frajerskym podanim ruky ako z gansterskych americkych filmoch zdravit, ze aki sme my cooool :D Trapne a smiesne :D Alebo napr. ak sa rozpravaju dvaja traja a stoja oproti sebe s nasiroko rozkrocenymi nohami akoby si vetrali rozkrok :D Vtipne co? :D Ako si chcu dokazovat ze s nohami nasiroko posobim ako tazky frajer ktory ma dominantne postavenie.
Tak baby, co je vam velmi vtipne z ich spravania a postojov. Ci len ja mam ten dojem, ze niektori vyvolavaju opacny efekt svojim spravanim ako povodne chceli vyvolat? :D Teda hraju sa na nieco cim niesu a len napodobnuju hercov z amer. filmov? Tesim sa na vase prispevky babenky nech ste akelkolvek vekovej kategorie :) Dajme to tym chlapcekom s dusickou dietatka vyzrat cim sa pred nami strapnuju :D
Dakujem holky :D

Dilin0

"Ako si chcu dokazovat ze s nohami nasiroko posobim ako tazky frajer ktory ma dominantne postavenie." toto ma dostalo :DDD si ma rozosmiala este daj daco :D kazdy clovek ma nieco a to nie je o tom ze chlapi a zeny ale kady mas nejaky (zlo)zvyk a nekomu sa to moze pacit inemu nie. a ty budes nejaka nastrocna nechcem povedat co co kkta este nevidela . a asi tolko o tom.toto si myslim ja o tebe .čau :*

jajaja295

mne pride smiesne na mojom kolegovi, ze je stale so svojim kamaratom, nasim spolocnym kolegom, pritom tvrdi, ze s nim vobec nie je... prip. ze mu posle svoju nahu fotku z minuleho a tohto roka ako je vypracovany a ked je clovek zhrozeny, tak povie, ze ved aj tak sa s nim vidi kazdy den v sprche v posilke, tak co je na takej fotke + ze mu robi taxikara a milion dalsich veci

AJjaSAsmejem

aj ja sa smejem....na takychto temach a ludoch, ktori si potrebuju liecit svoje ego a sebavedomie zakladanim takychto nezmyselnych, hlupych tem. :)

Hrac

cim je smiesne podanie ruky u 25 rocneho a u 35 rocneho uz nie je? ja teda podavam ruky kamosom, ktorych som uz dlho nevidel a je to len zvyk z prace. ved to je univerzalne pozdravenie vo vacsine sveta...

sasa22

Mne pripada smiesne, ked sa muz sprava ako zena. Ohovara inych, puta na seba pozornost za kazdu cenu a tvari sa, ze je to normalne, sprava sa afektovane, tvari sa , ze nic mu nie je dost dobre...

MultiLevel

Nuz, neviem co sa ti stalo, ci ta nejaky muz nastval, ale pre nic za nic si nezalozila tuto temu :) Pre mna nie je trapne nic, co by som musela zo seba vykricat :) Aj zeny robia "trapne" veci v ociach muzov, sme si teda urcite kvit...No vcera v noci sa nam stala taka vec. Sli okolo tlupy mladych zasranov, stali pri podniku, mali tak o 10 rokov menej nez my a zjapali po nas, ze co sa na nich divame a ci chceme po hube:) Pritom si ich nikto z nas ani len nevsimol, islo zrejme o to, ze vyrastkovia vyfasovali od ocka auto, od maminky peniazky a tak sla mladez vonku provokovat...No a toto mi asi tak vo vseobecnosti vadi na muzoch, ci starsich, ci mladsich...ze sa medzi nimi najde vela takych, co si v tlupe kamaratov dokazuju nieco a hraju sa na hrdinov hmm :)