Zamilovana?

Príspevok v téme: Zamilovana?
ludskedohody

Dobrý večer.Mám 16 rokov a este som skôr nemala možnosť byť zamilovaná (zomrel mi minulý rok otec a odvtedy proste nedokážem mať nejak rada..iného chalana,okrem staršieho brata) ...mala som sice..viac chalanov odvtedy s cieľom zamilovať sa aby som smútok žiaľ nejak ututlala no márne a to bola asi tá chyba.Dnes už som so smrťou akosi zmierenia.A je tu chalan ,o 2 roky starší..my sa poznáme z pocutia a z pár videní(sestranica je zasnubena s jeho bratom) dlhšie,poznáme sa asi 3 roky takto...no minulú tyzden sme mali niečo ako nevinne stretko.Poviem vám..Niesom sudca (vždy som hladala toho najkrajsieho,najrozumnejsieho a proste ideál chalana) no tento konretny má vzhladovo vôbec nepritahuje..dalej má celkom v správaní chyby..ale to je jedno..No Kamaratky a okolie mi hovorí,že s ním si nemám nič začínať vraj si má vôbec nezaslúži a pod.No mňa k nemu niečo akoby ťahá..taký zvláštny pocit a vôbec.nevidím a.nezaujímajú má jeho..chyby..veď kazdy ich máme..no ak to mám porovnať s ním je to úplne iné ako s inými chalanmi ..lepšie si s.ním rozumiem a tak s niečím má už dlho veľmi pritahuje..Co vy na to? Má zmysel to vôbec riešiť?

keysha777

Ak to neskusis tak to nezistis.. riziko ze sa to pokazi a nezostanete ani kamosi je velke..ale je tu moznost ze sa zamilujete a budete naozaaj stastny.tak to skuss..ved zato nic nedas

ludskedohody

Ahoj winki...Lenze ja si s ním veľmi rozumiem..len neviem či len kamarátsky..pretože ak by z toho niečo ako vzťah vzniklo..a potom by sme to ukončili..už to medzi nami nebude take ako predtým ..

winki

Rob to čo cítiš ty. Je tumožnosť, že sa aj popáliš, ale to nezistíš ak nevyskúšaš a každá negatívna skúsenosť nás posúva ďalej. ak dáš na rady iných vždy ťa bude hlodať pocit, čo ak ...