!!! PROSIM PORADTE MI !!!

Príspevok v téme: !!! PROSIM PORADTE MI !!!
helpinka

Chcem si dat vybrat cim skor "znamienko" (aj ked ide leto, nebudem si nohy-lytko opalovat(tam mam znamienko) ... inak ako dlho po zakroku sa nesmie vystavovat slnku??)
Nechcem ist na beznu chirurgiu, ale na plasticku chirurgiu, aby mi to pekne pedantne odstranili. Chcem mat zakrok preplateny poistovnou. Potrebujem teda odporucanie od KOZNEJ alebo staci od OBVODNEJ lekarky? A ak mi ho da tak ma posle priamo na niejaku plasticku chirurgiu, alebo sa o to staram uz ja? Kozna mi vravela ze mi to znamienko vyberie sama ale az na jesen, ze ma teraz plno, no ja jednak nechcem cakat a ani nechcem aby mi to robila ona, ale na Plastickej. DAKUJEM ZA ODPOVEDE ...

ethel

potrebuješ na bezplatné vybratie odporúčanie od kožného...vystavovať by sa to vraj nemalo slnku aspoň rok,ale ak si to prlepíš.....

Vločka

ja som mala znamienko na hrudi, sla som najprv k svojej obvodnej, ta ma poslala ta kozne a kozna na chirurgiu (plasticku). ak nechces aby to robila ona, mala by ti odporucit nejakeho chirurga.
s tym poistenim ti poradit neviem, ale co mozem poradit, ak to tak velmi nesuri nedavaj si vyberat znamienko v lete- vtedy sa rany pomaly hoja a nie velmi to lekari odporucaju..ale ak to chces- tak by nemali namietat a spravit