Ako získať späť priateľku

Príspevok v téme: Ako získať späť priateľku
Nomen Omen

Chcem späť vzťah s osobou, ktorú som videl naposledy pred ôsmimi rokmi. Ona má vlastnú rodinu, manžela a deti, ale mňa život bez nej absolútne nebaví. Ak sa s ňou nedám dokopy, tak sa zastrelím. Ona žije asi 1500 km ďaleko odo mňa. Povedal som si, že tak do troch rokov (kým skončím školu) sa s ňou musím dať dokopy, inak sa zastrelím. Bol by som ochotný čakať aj dlhšie, ak by som mal istotu, že ma neodmietne. Chcem sa starať aj o jej deti, ale zatiaľ nie som schopný vytvoriť pre ne nejaké zázemie. Som blázon?

Nina.

Prečo ste 8 rokov neboli v kontakte? Prečo ste sa rozišli?
Čo si robil tých 8 rokov doteraz?
Lebo toto mi nedáva zmysel.
Mohol si to predsa skúšať vtedy keď ešte nemala rodinu a deti, nie?
A prečo ak ju nezískaš sa plánuješ zabiť?
Takto ti nikto neporadí poriadne, keď tvoj príspevok nedáva skoro žiadnu logiku a je tam veľa nezodpovedaných otázok.

keysha777

Pises ze ma manzela a deti.. uvedomujes si ze mozes znicit zivot hlavne tym detom? ona vie ze vlastne existujes ze mas o nu zaujem?ma ona o teba? si snou v kontakte?ma manzela nerozmyslal si o tom ze ho ona moze milovat? ze je prinom stastna?.. ty sa chces zabijat za vztah ktory skoncil pred 8-mi rokmi,mohla sa zmenit ,ci v spravani ,vyzore ,pises ze tiez nemas tym detom co dat -strechu nad hlavou,starostlivost po financnej stranke .. to podla mna nieje normalne ze sa chces kvoli tomuto zabijat navstiv psychologa..