Hladam..

Príspevok v téme: Hladam..
som singl

Prajem pekny den, hladam si kamarata a mozno casom aj nieco viac z okresu Sk alebo Bj. Mal by si byt slobodny, nezadany, a pokial mozno bezdetny, vo veku od 30 do 37 rokov, stihlej postavy, s vyskou do 180 cm, sympaticky v tvari, bez dioptrii(sorry, ale takych nemusim), primerane dbajuci o svoj vzhlad, vratane chrupu :), nefajciar, nealkoholik(mozes pit akykolvek mok s rozumom), sportovo zalozeny, neveriaci-veriaci, je to jedno, ale nie nabozensky fanatik ci velky puritan, so SŠ alebo VŠ vzdelanim, moze byt aj uciliste, ale s maturitou, bez zavaznych zdrav. ochoreni/diabetes, epilepsia a pod.), bez psychickych ochoreni, povolena je obcasna depresia, ktorou trpi raz za cas asi kazdy zijuci clovek :)
Mal by si mat pozitivny vztah k prirode, turistike, sportu, zmysel pre spontanny humor, nadanie riesit problemy s nadhladom, primerane komunikativny(nie prilis ukecany, ale ani nie mlkvy ako ryba).
Je mi jedno aky styl hudby pocuvas, okrem ludoviek(nemam ich rada), ak tym neobtazujes svoje okolie :D, tiez mi je jedno aky zaner filmov a knih mas rad. To je tvoja osobna vec :)
Ak sa tu najde taky chlapik, ktory sa v tomto nasiel tak nech sa mi ozve na moj mail:
hladamkamosa@centrum.sk
dakujem za pozornost, a ak som niekoho pobavila, tak nemate zaco :)

Q-Q

Wreck to si teraz zabil :D
A co s tym ma to ze vyholena, to som nepochopil vobec :D Akoze vyholene su stetky, ze trkaju aj ked maju frajerov? Ci ako? :D
Vsak keby nekoho mala ta nehlada ne? :D

wreck

tak ja mam 14,5... mmm... chcem povedat 182cm a som priblizne presne z bratislavy. to je tam pri hornade, cez taky mostik sa prejde.

a pesnicka skutocne existuje, pozeraj: hudba.zoznam.sk

ale inak nie, neber to vazne. ja by som aj tak mal nervy ze si vyholena, a ze by si sa casom postupne milovala kade-tade a ja by som doma sam cakal ako saso a rozmyslal kde si.

valentino

podľa mňa si tu nikoho nenájdeš lebo tu je to samí obézni, zafajčení, psychycki a zdravotne chorí, so žltými a chýbajúcimi zubami alkoholik. Tu niesú žiadní vyšportovaní fešáci čo by s tebou behali po horách a dolinách a opaľovali sa s tebou na lúkach a čistinách :D Hľadaj medzi horármi na bycikloch ak nejakí takí existujú :DDD Ináč ak neskresáš zo svojích požiadaviek nikoho si nikdy nenájdeš a zostaneš večne sama, to len taká rada do budúcna.

som singl

Ciernyjazdec_ citaj lepsie, ved som mu napisala, aby sam zvazil, ci to ma vyznam :)
Wreck_ a kolko mas cm? Snad by sa dala spravit vynimka :) A tie ludovky, tak akoze ja nieze ich doslova neznasam, ale nemam ich velmi v oblube. Odkial priblizne si? Ci si len srandu robis? :)

som singl

Nemyslim si, ze som velmi narocna. Fajciara nechcem, sama nefajcim a nemam rada smrad z cigariet a zafajcenych ludi, co sa tyka alkoholu, tak ktora by uz len chcela alkoholika? Tucneho a do pohybu leniveho nechcem, lebo sama mam rada pohyb a som stihla. Dioptrie mi neviem sice preco vadia na ludoch, ale akosi sa mi nepacia muzi s okuliarmi, som uz raz taka. No a co mam travit volne chvile so zenatym alebo zadanym muzom? Ved jasne, ze slobodny, bez zavazkov. Primerane dbajuci o svoj vzhlad a chrup je myslim normalna poziadavka na civilizovaneho cloveka. Akoze mam chciet zarasteneho opiciaka, ktoremu hygiena nic nehovori a so strbavymi a zazltnutymi zubami ako med? :D Ved nechcem super dokonale oslnujuco biele ako sneh zuby, ale take na ktore sa da pozerat :D Zdravy po psych. stranke preto, lebo od takeho cloveka s nejakou schizou ci paranojou neviem co mozem cakat. A zase s clovekom trpiacim silnymi depresiami sa co da len podniknut? Bez vaznych zdrav. tazkosti preto, lebo ti sa velmi nemozu venovat sportu ci turistike a kedykolvek sa im moze stav zhorsit. Je to obmedzujuce bez urazky. V com som teda narocna? Pisala som, ze na vierovyznani mi nezalezi, ani natom aku hudbu ci filmy ma rad, aku ma ukoncenu skolu len, aby mal maturitu. No a zmysel pre humor nieje na skodu ci riesit problemy s nadhladom a nie hysteriou. A zase komunikovat by mal, ale nie az tak, ze vedie svoj monolog pol hodiny. Tak v com som teda narocna?
Ked tak rozsirujem oblast vyskytu na sirsiu oblast slovenska, aj ked neviem, ci to ma vyznam pisat a dohadovat stretnutia s niekym, kto je napr. z Roznavy a pod.
Za pokus clovek nic neda, tak som to aspon skusila :)
Peterkooo56_ ved hej, z daleka a keby si mal aspon 28 :)
Klik_ popisovat sa tu nebudem, ak by niekto splnal poziadavky, tak popisem e sa v emailoch predsa. A z TT?Neviem, ak chces napis, ak si myslis, ze to ma vyznam... ta dialka..

wreck

jeeeej, ja to vsetko splnam okrem vysky.

ale, beda, mam rad ludovky. :(

"opri sa ty moja mila, opri o branicku / vyhrn si ty moja mila, vyhrn si suknicku / hop šuk hoja hop hop šuk hoja hop..."

A-pesimista

ale no, je pravda, ze nie je nejako extremne narocna. ma mozno trochu vyssie naroky ako niekto druhy, ale na druhej strane mozno sama ponuka dostatocnu protihodnotu. to ale nikto nevie lebo sa nepredstavila.

keysha777

Hahaha vela staštia prajem ale pochybujem ze taketo najdeš..treba byt viac skromna lebo sa ti stane ze dostanes k sebe presny opak :D