Neviete mi pomôcť čo sa to so mnou deje?

Príspevok v téme: Neviete mi pomôcť čo sa to so mnou deje?
nevyspatá

Posledne dva mesiace mam také divné pocity alebo stavy ked zaspávam. Neviem to perfektne ani opísať. Je to také divné ked si ľahnem a zaspávam ako keby mi búšilo srdce, pritom nebije rýchlo ale počujem ho v hlave vadí mi to, neviem spať na bruchu ani na boku čo som predtým zbožňovala lebo ma to irituje kým nezaspím tak mi to vadí a mam taky blbý pocit ako keby mi dačo tlačilo na hrud a musela zlhboka dýchať. Plus v hlave mám také čudné pocity ako keby sa mi krútila alebo ako keby som sa prepadávala alebo bola niekam vťahovaná a išlo mi ju rozpučiť. Nebolí to je to len divné, zatváram pomaly oči a už už zaspávam a toto pociťujem a potom ma strhne zo spánku a opakuje sa to. Bojím sa už aj ísť spať. Cez deň zaspávam v pohode ale toto nastáva vždy v noci ked idem spať. Neviete čo to môže byť?

zewa

Ked som mala najvacsie uzkosti v zivote, mavala som take iste pocity v hlave pri zaspavani ako opisujes.
Tiez by som predtym asi poriesila vysetrenia na tlak a cukor.

nevyspatá

Možno máte podvedome nejaky problem a stale nan myslýte, mozno len podvedome tak ako ja,lebo sa mi rozvadza syn a toto sa stava aj mne,ale povedzte si,že nieste pan Boh a každy ma slobodu,slobodnu volu a skuste sa odosobnit a doverovat ,nechajte to na povedzme Boziu volu,nech sa DEJE CO MA ,ASI TO TAK MUSI BYT,AJ KED TOMU NEROZUMIEME S UCTOU

lOFFYADA

nevyspatá

zewa.. no fuuu to je velmi dlhe.. 21 mam teraz budem nastupovat do práce... rok som pracovala vonku v zahranici...tu otazku zo zivotom no nie je to bohvie co ale žijem...