Zužená předkožka v 10 letech

Príspevok v téme: Zužená předkožka v 10 letech
DanyCZECH

Ahoj četl jsem na internetu problémy s penisem, a narazil jsem na zuženou předkožku, a podíval jsem se na něj a viděl že ten problém mám asi taky, takže se chci zeptat jestli je můj pindík v pořádku, rodičům se to stydím říct, byli jsme už u lékaře ten nám předepsal mastičku kterou dodnes máme, táta mi to mazal protože máma nemá nohy, takže mu když jsem byl mimino asi bylo trapný stahovat předkožku takže proto asi mám problém, no mazaly jsme to atd, potom to bylo ok, uběhly skoro 2 roky a já si všiml že to mám, ale při čůrání si to stahuju jen ve vaně zapomínám ale včera jsem si to stáhl a zjistil že ten žalud nechce vylézt celý tak mám strach, ale taky mám strach si ho vyfotit aby jste to nebrali jako něco sprostého...ale na obřízku nechci jít :/

DanyCZECH

Ahoj tak včera jsem to řekl a dnes a ťed jsme to chtěli namazat ale zjistily jsme že to stáhnout jde ale jen já jsem se bál :) ale jak mi stojí tak nejde stáhnout, to se upraví samo časem ne?

.

to není nic sprostého
to je zanedbaný zdravotný problém
ak máš naozaj 10rokov,sú za Teba zodpovední rodičia
takže hanba-nehanba,musíš to povedať aspoň jednému z rodičov,ktorý s Tebou navštívi urológa
ten Ti predpíše mastičku,ktorú si MUSÍŠ poctivo a dlhodobo aplikovať na postihnutú zúženú predkožku
eto vsjo:-)